Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Ve Göztepe Taraftar Birliği

URL=http://imageshack.us][/URL]GÖZTEPELİLERİN BULUŞMA NOKTASINA SİZDE KATILIN

GAZETEMİZE ÜYE OLUN GÖZTEPEYLE İLGİLİ SON HABERLERİ ANINDA MAİL ADRESİNİZE ATALIM

http://goalunitedgozgoz.tr.gg/Goalunited-Ve-HT-G.oe.ztepe-Gazetesi.htm


www.goalunitedgozgoz.tr.gg ===>>> Her Telden GözGöz Cülerin Buluşma Mekanına Hoşgeldiniz

Göztepe Spor Kulübü'nün futbol şubesi 1998 yılı Mayıs ayında şirketleşmiş olup Göztepe Spor Hizmetleri ve Tic. A.Ş. (Göztepe A.Ş.) adını almıştır. Ticaret sicil müdürlüğünün 12/aralık/2006 tarihli yazısıyla GÖZTEPE futbol kulübü yönetimi feshedilmiştir.Yapılacak genel kurula kadar yetkili yönetici belirsizliği yaşanmaktadır. GÖZTEPE A.Ş de imza yetkilisi olmadığından,hiçbir resmi işlem yapılamamaktadır.mahkeme tarafından atanan kayyum genel kurul yapılıncaya kadar yetkili kılınmıştır.


Futbol takımı, 2007-2008 Yılında İzmir Süper Amatör Küme B Grubunu 2.ci olarak bitirerek Play-offlara kalmıştır. 3. Lige Yükselme 1. Kademe Terfi maçlarının ilkinde Kütahya Gaybiefendisporu 4-0 , ikinci maçında Denizli Konaksporu 4-1 ve son maçında İzmir Ulucak Belediyesporu 3-0 yenerek 15-17 Mayıs 2008 tarihinde yapılacak olan 2. Kademe müsabakalarına katılmaya hak kazandı. 2. Kademe Müsabakasında İstanbul Ayazağaspora penaltılarla 7-6 yenilerek 3. lige çıkma şansını kaybetti.Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre 18 Haziran 2008'de Aliağa Belediyespor'un futbol şubesiyle birleşmiş ve onun yerine 2008-2009 sezonunda 3. Lig 2. Grupta mücadele etmeye hak kazanmıştır.

20/08/2007 tarihinde TMSF tarafından gerceklestirilen ihale satısı ile takım el degistirmistir. "Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) İstanbul Esenler'deki binasında yaptığı ihalede İzmir'in 82 yıllık köklü çınarı Göztepe'yi İstanbul firması olan Assos Mağazacılık ve Sportif Hizmetler A.Ş 1 milyar 305 bin YTL'ye aldı."

[SIZE="6"][COLOR="Red"]www.goalunitedgozgoz.tr.gg[/COLOR][/SIZE]

Önemli Not: Birliğimizde Hem Goalunited Menajerleri Hemde Hamachiturk Göztepelileri Olucaktıır Amaç Tek çatı altıında Online fm pes fifa nba cs oynuyanları
Ve goalunited menajerlerini Birleştirmektir
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu