Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifrenizi Unuttunuz mu ? sorunu

Bu konuyu sizin e-mailinize neredeyse 10 kez yolladım ve bir cevap alamadım. Veya bu sorun benim e-mailimden de kaynaklanıyor olabilir.

Benim problemim; "www.nazarlik.tr.gg" sitesini tasarımcısıyım. Güvenlik sebebiyle sitemin şifresini sık sık değiştiririm. Son değiştirdiğim şifremle blog siteme bir kaç kez girip gerekli güncellştirmeleri yaptım ve son birkaç gündür siteme giremiyorum. Şifremin yanlış olduğu uyarsını alıyorum. Ayrıca; enteresan olan şu, "Şifrenizi mi unuttunuz" yazan yeri tıklıyorum. www.nazarlik.tr.gg sitesini aldığım "hacibey( at )live.com" mail adresini yazıyorum. Bana;

Hata : Böyle bir E-mail yok uyarısı veriyor. Bu yazıyı buraya yazmaya karar verdim. Çaresiz duruma düştüm...

E-Mail : hacibey( at )live.com mod arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursa sevinirim.

En son kdryk tarafından 20.11.2008 01:39:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.11.2008, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belkim e-mail adresini yazarken @ yerine ( at ) kullanmışsındır Very Happy
Mesaj19.11.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem cevapınızı hemen veremez sorunlar varmış acıklama yapıldı saden inceleyiniz forumu
Mesaj19.11.2008, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ckpweb yazmış:
Belkim e-mail adresini yazarken @ yerine ( at ) kullanmışsındır Very Happy

kardeş sende bizi iyice saf yerine koydun ha...
Mesaj19.11.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yanlışlık olabiliyor Smile
Mesaj19.11.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66136
inceleyiniz Wink
Mesaj19.11.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66136
inceleyiniz Wink

bu problem dün kaynaklanmış, ben bir haftadır bu sorunla uğaraşıyorum. Mod arkadaşlara sitemimden değil, onlarında gördüğüm gibi teknik problemleri var.
Mesaj20.11.2008, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.11.2008, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bir haftadır bu problemle uğraşmaktan başım kazan gibi oldu. Siteyi tasarlamak için boşa geçen zamanımamı üzüleyin, emeğimin boşamı gittiğine üzüleyim anlamadım.

Ben diyorum ki; www.nazarlik.tr.gg sitesini alırken, hacibey@ live.com mail adresinden almıştım. Ziyaretçi defterine yazılan mesajların bir örneğide bu e-maile geldi. Şifremi değiştiriyorsam, her allahın günü değil ayda bir veya 15 güne bir değiştiriyordum. Şimdi değiştirdiğim şifremle daha önce birkaç kez siteme girip gerekli güncelleştirmeleri yapmıştım. Son birkaç gündür siteme giremiyorum şifremin yanlış olduğunu söylüyor. ve istediğim şifremi mail adresime istiyorum. Hata: Böyle bir mail adresi yok diyor. Siteyi açarken aynı mail adresini kullanıyorum. Problem çıkmıyor. Şimidi böyle diyor.

KAMU OYUNA DUYURULUR..................................................
Mesaj20.11.2008, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Velhasıl; sitemin şifresini başka birsi öğrenmiş, daha önce internet kafeden de siteme girmiştim. Şifremi ve e-mailimi değiştirmiş. Tekrar sitemi geri almak istiyorum, moderatör arkadaşlar "hacibey@ live.com" dan bana yardım edebilirler mi?
Mesaj20.11.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz Cvp Vermeyiniz Diğer Bölümlerde Açıklama Yapılmıştır Wink
Mesaj20.11.2008, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem adminine, moderatörlerine ve bedava siyem üyelerine saygım sonsuz. İlgilenen arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Ama direk şu sorunun cevabı daha ömce verilmiş veya gereksiz yere cevap yazmayın diye bazı üye kardeşlerim not düşüyorlar. Soruyorum: nerede yazıyor, mynet'te mi yazıyor, yahoo'da mı yazıyor. Madem problemin nereden kaynaklandığını biliyorsun... Yazsana buraya bizde bilelim. Ben gibi bilmeyen diğer arkadaşlarda öğrenir. Ne dersiniz, haksızmıyım...
Mesaj20.11.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım Haklısın Saygı Duyarım ama diğer üyelerde başka yerde var diyorlar demek ki var Wink
Mesaj20.11.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: