Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende senın durumuna dustum. hemen meta tagları sayısını azalttım. birbirinin aynısı olan meta tag varsa sıldım . metatag kelımelerın arasına vırgulden sonra bır bosluk verdım ve 2 gun ıcınde tekrar yukseldı. tavsıye ederım . sıtenı google kayıt ettırdın mı
Mesaj23.11.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.11.2008, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: sss

ANA sayfamı Duzenledım AMa Gene Aynı İndex De Attım

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj28.11.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu pagerank guncellemelerınden cogu kısının agzı yandı kardes. genelde pagerank degerı olmayanlar zarar gordu.benım ıkı tane sıtem var aynı anda actım.dıgerı ıle nerdeyse bır aydır ılgılenmıyordum.gunluk 20 kısı gelıyordu.ama ben tr.gg ıle devamlı ılgılendım .dıger sıtem pagerank degerı 1 oldu. bunun hıc bır degerı olmadı .garıp yanı . bence meta tagların 100 kelımeyı gecıyorsa ve aynı kelımelerı yazdıysan ondanda olabılır.
Mesaj28.11.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sss

kefkir yazmış:
ANA sayfamı Duzenledım AMa Gene Aynı İndex De Attım

Birşeyleri sadece zamana bırakın. Bence

Mesaj16.01.2009, 02:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

yerimi burası bilmiyorum ama ben sitemi googlede nasıl bulucam,bide eklediğim resimler sitemde bulunuyor.yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj16.01.2009, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeri Burası Degil Eski Baslıklara Önem Göstermeyin Sorunlarınızı Eski Baslıklar Altında Degilde Yeni Baslık Acarak Dile Getirin.

Sitenizi Googlede Bulmak İçin site:Siteadresiniz.tr.gg Yazın Ve Aratın Googleye İndexlenmiş Tüm Linkleriniz Gözükür.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj16.01.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş siteni güncel tut ve arama motorlarına kayır ettir her gün 10 sayfa felan açsan senin için iyi olur tabi bir örnektir....
Önceki mesajları göster: