Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2008, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Peter Tek Tek Sorularınızı Cevaplıyor

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor Smile Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan Smile Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın. Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? Smile Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır Smile
Mesaj23.11.2008, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Biliyorumdum Bu Siteyi Ama Unuttum..!! Crying or Very sad
Mesaj23.11.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Google

Google Peter Yaz Cıkar
Mesaj23.11.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Sorsam Cvp Lıyor
Mesaj23.11.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet
Mesaj23.11.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu söyleyeceğim kelimeyi kim Türkçe'ye çevirebilir acaba?

I feel there is a weird sensation in the atmosphere. You need more concentration.

Karşıma bunu çıkardıda... Mr. Green