Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfalarım Neden Gözükmüyor?

Siteme üyelik formu ekledim.Formu doldurup üye olanların Kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte giriş yapmasına imkan sağlamak amacıyla.Saklı sayfalardan sadece üyelerin görebileceği sayfa hazırladım ama sayfa gözükmüyor ve hata 404 diye karşıma çıkıyor.Seçeneklerden "sadece loginle giriş yapanlar göster" kısmına getirdiğim sayfalar çalışmıyor.Normal sayfa yaptığımda çalışıyor.Dün çalışıyordu ama bugün ben bile sitem üzerimden saklı sayfalarıma giremiyorum.Bunun sebebi ne olabilir...?
Mesaj24.11.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Lütfen!!!

Arkadaşlar cevap yazacak yok mu?Bu geçici bir sorun mu acaba?Dün görebiliyordum saklı sayfalarımı ama bugün göremiyorum.Hata veriyor.Lütfen yardım...
Mesaj25.11.2008, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu: bende denedim o durumu

bende denedim arkadasım saklı sayfaların yapılış amacı üye olmayanların görmemesini saklamak üyelik formunu jetform.com dan yaptıktan sonra sayfalarını düzenleyip saklı sayfalar dersen saklı sayfalar olmayanlar gözüküyor ama saklı sayfalar login girişi yaptıktan sonra gözüküyor ayrıca hata sayfasını da kendin düzenliyorsun hata 404 mesajınında sen istediklerini yazabiliyorsun
Mesaj26.12.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Jotform Geçici Üyelik Yapıyor.

Jotformu 1 ay kullanabiliyorsun.Daha sonra ücretli üyelik istiyor.Jotformu 1 ay kullandım.Acaba ücretsiz bir sistem yok mu?Uzun süre kullanılabilecek bir sistem...
Mesaj26.12.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25657&highlight=%FCyelik+sistemi
Bu başlığı inceledeniz mi?