Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.11.2008, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: F.bahçe'den çocuklara yardım

Fenerbahçe Kulübü tarafından başlatılan ''101. Yıl Çocuk Giydirme Projesi'' kapsamında, Erzurum'da ihtiyaç sahibi 320 öğrenciye giysi yardımı yapıldı.

Erzurum Lisesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Vali Yardımcısı Mehmet Gök, Milli Eğitim Müdürü Ragıp Üye, Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Ercan Karasu, Üniversiteli Fenerbahçeliler Derneği 2. Başkanı Kadir Gencol, Erzurum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Eyüp Gözgeç, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Vali Yardımcısı Gök, giysi dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, Fenerbahçe Kulübü'nün söz konusu sosyal sorumluluk projesinin diğer kulüplere de örnek olması gerektiğini söyledi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Karasu, kulübün Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, Fenerbahçe olarak ülke genelinde sosyal projelerle varabildikleri her noktaya varmanın çabası içerisinde olduklarını söyledi.

Çocukların Türkiye'nin geleceği olduğunu belirten Karasu, bu tür sosyal çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

Milli Eğitim Müdürü Ragıp Üye ise Fenerbahçe'ye yaptığı organizasyondan dolayı teşekkür ederek, Erzurum'da okul yaptırmaları önerisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Karasu tarafından Erzurum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Eyüp Gözgeç'e forma ve plaket verildi.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğünce tespit edilen yardıma muhtaç öğrencilere pantolon, mont, bot ve sırt çantasından oluşan hediye paketleri dağıtıldı.
______________
Sanal-reklam.tr.gg Hakkında Akıllara Takılan Tüm Soruların Yanıtları www.sanal-reklam.tr.gg'de Mevcuttur.İncelemenizi Tavsiye Ediyoruz. Wink


En son sanal-reklam tarafından 26.11.2008 19:49:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.11.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok anlamlı bir düşünce..

Paylaşım için teşekkürler Wink

______________
Ve bazen ; sadece sukût şart olur . Boğazını yırtarcasına susarsın işte .
Mesaj26.11.2008, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Çok anlamlı bir düşünce..

Paylaşım için teşekkürler WinkWink
______________
Sanal-reklam.tr.gg Hakkında Akıllara Takılan Tüm Soruların Yanıtları www.sanal-reklam.tr.gg'de Mevcuttur.İncelemenizi Tavsiye Ediyoruz. Wink
Mesaj27.11.2008, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Koskocaman Fenerbahce Yapmıcakta Kım Yapacak Taraftar Bakımından Degıl Yoksul Ailelere Yardım Etmek Kadar Guzel bısey Yoktur..!!
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu