Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2008, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyaz Css tasarim...

Arkadaslar siteme Galeri ekledim.Css tasarimim siyah oldugu için haliyle yazilar gözükmüo galerideki yazilarida beyaz yapamıyorum.madem yazilar siyah bende çareyi beyaz bir css tasarimda bulmak istedim..sizden ricam bana sadece beyaz bir tasarim istiyorum özelliklede arka planı beyaz olsun o çok önemli..arkadaslar forumlari arastir demeyin arastirdim bulamadim.ve yardim istiyorum Allah rizasi için..Selametle... Rolling Eyes

Arrow www.menzil-40.tr.gg
Mesaj28.11.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Beyaz Css tasarim...

degirmenkasi40 yazmış:
Arkadaslar siteme Galeri ekledim.Css tasarimim siyah oldugu için haliyle yazilar gözükmüo galerideki yazilarida beyaz yapamıyorum.madem yazilar siyah bende çareyi beyaz bir css tasarimda bulmak istedim..sizden ricam bana sadece beyaz bir tasarim istiyorum özelliklede arka planı beyaz olsun o çok önemli..arkadaslar forumlari arastir demeyin arastirdim bulamadim.ve yardim istiyorum Allah rizasi için..Selametle... Rolling Eyes

Sabit başlıklarda tasarımlar paylaşılmış.
Benim kllandığım eski tasarım tam istediğiniz bir tasarım bence. inceleyiniz...

Mesaj28.11.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Beyaz Css tasarim...

pazarlamaca yazmış:
degirmenkasi40 yazmış:

Sabit başlıklarda tasarımlar paylaşılmış.
Benim kllandığım eski tasarım tam istediğiniz bir tasarım bence. inceleyiniz...

kardes onu bana verebilrmisin?rica etsem..Allah rızası için..
Mesaj28.11.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok kardes ben baska bi yerden buldum..emeğinize tesekkürler..allah razi olsun inş
Önceki mesajları göster: