Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.12.2008, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk CSS tasarımım ve yorumlarınızı merakla bekliyorum;)

Merhabalar

Yepyeni bir ite kuruyorum.Şuan hala büyük eksiklikleri var.Ülkeler hakkında bilgi veren bir site üzerine çalışıyorum.Ama genellikle bilgiden ziyade ülkelere ait resimler yayınlamaya daha fazla yoğunlaşıyorum.Kısaca bir kaç paragraf ile kısaca ülkeleri özetlemeyi planlıyorum.
Sol tarafta dünya üzernde bulunan 7 adet kıtanın isimleri yer almaktadır.Bu kıtalardan istediğimiz herhangi birini seçiyoruz.Kıtamızı seçtikten sonra sağ tarafa da bi menü yerleştirmiştim, o menüde seçili kıta üzerinde bulunan ülkelerin isimleri yer almaktadır.

(Benim daha çok uğraşmam lazım.Şimdilik sadece 3 adet kıtaya ait ülkeleri buldum.İlerki dönemlerde tüm kıtalardaki ülkeleri zamanla yerleştireceğim ve ülkelere ait bilgileri sunacağım.)

Tasarımın altında sıkılmamanız için radyo koydum.İstediğiniz radyoyu seçip dinleyebiliyorsunuz.Gerisi zaten bilindik şeylerden oluşuyor.Radyonun sağ kısmında takvim bulunmakta.Sol kısmında ise benim çok hoşuma giden bir digital (dijital) saat var.Biraz da süsleme püsleme yaptım Very Happy Birde anasayfada çok güzel bir video bulunmakta.Sağolsun değerli bi kullanıcımız forumda bu videonun paylaşımını yapmıştı.Bende sitemin içeriğine uyacağını düşünerek koydum.Fakat şu menülere yapana kadar canım çıktı Mr. Green Evet...Sitem hakkındaki yorumlarınız???
Mesaj03.12.2008, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada söylemeyi unutuyodum.sitem Mozilla Fireffox'ta daha düzenli görünüyor.Malesef buda benim için kötü oldu.Explorer kullananlarda sitem biraz düzensiz görünüyor.
Mesaj03.12.2008, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site tebrikler...
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu