Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemdeki kodlar ile ilgili bir sorun?.....

Merhaba arkadaşlar.Benim sitemde en üstte haber bandının hemen altında Anasayfa,Forum yazan yerin altında ziyaretçi defteri var.Ben onun Anasayfa,Forum yazısının yanında olmasını istiyorum ama ziyaretçi defteri Forum yazısınında da altında.En altta olmasın en azından yukarda orta taraflarda biyerde olsun isityorum.Bunu nasıl yapacağım?? Birde bu ziyaretçi Defteri resmi çok büyük.Bunun örneğin,Anasayfa veya Forum yazısı ile aynı boyutta olmasını nasıl sağlarım.Şimdiden Teşekkürler.
Mesaj13.12.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenize giriş
sayfalarımı değiştir
sayfa editöründen öğeleri farenin sol tuşuna basılı tutup sürükleyerek yer değiştirebilirsiniz
ziyaretçi defterinin boyutu için inceleyin
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25987

iyi çalışmalar Wink

Mesaj13.12.2008, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

biarz yanlış ankamışsınız galiba.Ben menüdeki sayfa sıralamasını demiyorum.Sadece sitede ki en yukardaki Anasayfa,Forum ve Ziyaretçi Defterinin aynı hizadea olmasını istiyorum.Yani Ziiyaretçi Defteri resminin de yukarıda olmasını istiyorum......
Mesaj13.12.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin dediğiniz sol menüde olmaz ancak üst menü ile yapabilirsiniz üst menü yapımı css bölümünde sabit başlık altında anlatılmıştır veya forumda hazır üst menüler paylaşılmıştır bunları kullanabilirsiniz

iyi çalışmalar Wink