Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Arkaplan Ekledim Ama Eski IceBlue Tasarım Değişmedi?

Arkadaşlar pokémon siteme arka planı ekledim ama ne yaptıysam öndeki ice-blue temasını değiştirip pokemona göre uyarlayamadım...Allah için bir el atında şunu halledeyim yaw.Her konuda bakıyorum ice blue düzenlemeye ama ne yaptıysam olmuyor... İlgilencekler lütfen mesaj atsın... Şimdiden çok tşkkr ederm...

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

En son pokeballworld tarafından 14.12.2008 20:53:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arka planı saydam yap kardes renk kodunu beyaz yap Wink
Mesaj14.12.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sn bni yanlış anladın galba ben bu kısımdan bahsediyorum arkaplandan değil arka plan güzel bence...

http://img55.imageshack.us/img55/8924/asdasdasdsadsg4.jpg
Mesaj14.12.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnceleyiniz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=59094
Mesaj14.12.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk olarak sitendeki baslik resmi gizliyoruz

verecegim kodu

Arrow tasarim ayarlari
Arrow tasarimin üstüne

Kod:

<style type="text/css">
            <!--

td.edit_header_full{visibility:hidden;}
-->
            </style>

eyer baslik resmini gizlemek istemiyorsan tasarim ayarlarindan tasarimin uzerinde suanki baslik resmin urlsini bulup yerine istediyin baslik resim urlsini eklemelisin..

ama eyer baslik resim urlsini bulamazsan söyle de yapabilirsin

Arrow tasarim ayarlari
Arrow tasarimin üstüne

su kodu ekliyoruz

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_header_full{background-image: url(RESİM URLSİNİ BURAYA YAZIN);background-repeat: no-repeat;--></style>

resim urlsini buraya yazin yazan yere istediyin baslik resmin urlsini yapistiriyorsun

sana bir kac yöntem gösterdim artik sana kalmis

iyi eglenceler Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.12.2008, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yahu ben sadece o ice blue yu nasıl o arka plana göre uyarlamak istiyorum.... Anlamıyorsunuz galba arka planla bi derdim yok resimde kırmızı kare içine aldığım bölgeyle sorunum var!!!
Mesaj14.12.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

pokeballworld yazmış:
yahu ben sadece o ice blue yu nasıl o arka plana göre uyarlamak istiyorum.... Anlamıyorsunuz galba arka planla bi derdim yok resimde kırmızı kare içine aldığım bölgeyle sorunum var!!!

hmm

ozaman söyle yap anasayfa ya yeni sayfa ac resim butonuna tikla istediyin pokemon resiminin urlsini ekle boyutunu ayarla sonra kaynak butonuna tikla kodu al ve tasarim ayarlarina gir tasarimin uzerine ekle ama kodu en üste ekle

böyleydi galiba dene
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.12.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz geniş kapsamlı konuşsan Very Happy ana sayfaya yeni sayfa nası açlırki Very Happy
Mesaj14.12.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

pokeballworld yazmış:
Biraz geniş kapsamlı konuşsan Very Happy ana sayfaya yeni sayfa nası açlırki Very Happy

Wink

Arrow sitene giris
Arrow sayfalarimi degistir
Arrow yeni sayfa ac
Arrow resim butonuna tikla
Arrow istediyin resim urlsini ekle boyutunu ayarla ok butonuna tikla
Arrow kaynak butonuna tikla
Arrow kodlari kopyala

Arrow tasarim ayarlari
Arrow gelismis ayarlar
Arrow tasarimin uzerine kodu ekle ama en üste ekle
Mesaj14.12.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon yeni sayfa ekle olacakti ac degil Wink
Mesaj14.12.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyo sace arka planın orda küçük pikachu çkıo
Mesaj14.12.2008, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadas su resim urlsini bir verirmisin?
Önceki mesajları göster: