Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkiye'nin en büyük sinema yapıtı geliyor...12 mart

Mahsun kırmızıgülden gişe rekorlarını altüstedecek ve dünyayı bile sallayacak bir yapıt geliyor...

GÜNEŞİ GÖRDÜM


fragman: http://www.izlesene.com/video/g%C3%BCne%C5%9Fi%20g%C3%B6rd%C3%BCm-gunesi-gordum-fragmani/662098


izleyin ne dedigimi anlayacaksınız...
Mesaj22.12.2008, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

filim 12 mart'da vizyonda....


filimin çekimleri Anadolu’nun doğusu ile yurt dışında bir kaç ülkede yapıldı
Mesaj22.12.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar filim günümüzün Türkiye gerçeklerini anlatmakta....

başlıca konuları

terör, göç, iki kardeşin farkılı cephelerde karşı karşıya gelmesi ki biri terörist biride mehmetcik....

ve ayrıca filimde birçok ünlü isim yer almakta...


Mahsun Kırmızıgül, 6 çocuğun hikayesini anlattığı ‘Güneşi Gördüm‘ adlı ikinci filminin çekimlerine Kars’ta devam ediyor. Kırmızıgül, çok sevileceğine emin olduğu filmini çocuklara ve umuda adıyor..

Yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı ilk filmi ‘Beyaz Melek‘le geçen yıl büyük başarı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, ikinci filmi ‘Güneşi Gördüm‘ü, 12 Mart 2009′da sinemaseverlerle buluşturacak. ‘Beyaz Melek‘te olduğu gibi ‘Güneşi Gördüm‘de de senarist, yönetmen ve oyuncu olarak izleyicinin karşısına çıkacak olan Kırmızıgül, şu sıralar Kars’ta 2400 metre yükseklikteki bir sınır köyünde filmin çekimlerine devam ediyor. Filmin çekimleri, Kars’tan sonra İstanbul ve Danimarka’da devam edip, Norveç’te son bulacak.


6 HİKAYE…


Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak olan filmde, 6 çocuğun hikayesi işleniyor. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen umut kapısını hep açık tutan filmin kahramanları, gerçek hikayelerden yola çıkarak sinema perdesinde hayat bulacak. ‘Güneşi Gördüm‘de Mahsun Kırmızıgül‘ün yanı sıra şu oyuncular rol alıyor: Ali Sürmeli, Ali Tutal, Alper Kul, Altan Erkekli, Cezmi Baskın, Cihat Tamer, Demet Evgar, Emre Kınay, Erol Günaydın, Hande Subaşı, Itır Esen, Kamil Sönmez, Menderes Samancılar, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Sarp Apak, Şerif Sezer, Yiğit Özşener ve Zafer Ergin…


CESARETLİYİZ!


Yapımcı Tokat, ‘Güneşi Gördüm‘de son 25 yıla dair; bugüne kadar cesaretle söylenmeyen sözlerin yer aldığını ve yüksek sesle tartışılamayan konuların işlendiğini söyledi: “Her türlü ayrımcılığa ve ötekileştirilmeye karşı duran, savaşın, kavganın, kendine benzemeyeni hor görmenin, sorunun ta kendisi olduğunu anlatan bu film. Bir anlamda Türkiye’nin hikayesi… İnsana dair her şeyi samimiyetle içinde barındıran filmi çocuklara ve umuda adıyoruz.”

resmi sitesi: http://www.gunesigordum.com/

______________
SİTE İÇİN DEGİL SADECE FORUM İÇİN BURADAYIM...
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu