Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Fener'den Süper Teklif

Sarı-lacivertliler, Trabzonspor'un da peşinde olduğu süper forvet için reddedilmeyecek bir teklif iletti.
Fenerbahçe, son yıllarda Türkiye'ye gelen en iyi yabancılardan birisi olan Rodrigo Barbosa Tabata'yı transfer edebilmek için müthiş bir girişim başlattı.

Radyospor'dan Aydın Cingöz'ün verdiği habere göre sarı-lacivertliler, Trabzonspor'un da renklerine katabilmek için yoğun uğraş verdiği Brezilyalı yıldız için Gaizantepspor'a baş döndüren süper bir teklif yaptı.

Trabzon'a "Hayır" cevabı veren G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl'ın Fener'in teklifini düşünmeye aldığı belirtildi.

JAPONYA KÖKENLİ

Kızıl'ın Tabata'yı Fenerbahçe'ye vermeye hazır olduğu, ancak teknik direktör Nurullah Sağlam'ın buna sıcak bakmadığı öğrenildi. Buna rağmen Sağlam'ın, yönetimin vereceği karara saygı göstereceği kaydedildi.

Forvete dönük orta saha oynayan Japon kökenli Tabata'nın ligde 8 golü, 3 asisti var. Tabata, Brezilya'da oynadığı en son kulüp olan Santos'ta "Yeni Pele' diye anılıyordu.

Ön libero için Maldonado'yu elden çıkaracak olan Fenerbahçe, Tabata'yı transfer ederse Josico'yu da satacak.

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj24.12.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: tabata oleyy

tabatayı alırsa fener cok iyi olur salla maldoyu krdsm dede alsın tabatayı

Mesaj24.12.2008, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj25.12.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...
Mesaj26.12.2008, 10:28 (UTC)