Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2008, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Html kodları bölümü

Başlığı açmamın sebebi html kodları bölümünün forumda en düzensiz bölüm ve reklam alanına benzemesidir moderatör arkadaşların sorumluluk yerlerine o bölümünde eklenmesi lazım. İlgili merciğe durumu bildirdim ama cevap alamadım. İnşaallah artık gereği yapılır

iyi çalışmalar...

Mesaj29.12.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kerimdj ve ben mümkün olduğu kadar düzenli tutmaya çalışıyoruz o bölümü.
Şimdilik reklam yapanlar banlanıyor,yakında komple sitelerini sileceğim ve açmayacağım
Forum kullanmasını bilmeyen çok kullanıcımız var maalesef :/
Mesaj29.12.2008, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kerimdj moderatörümüzü forumda hiç görmüyorum girdiği zamanlar bile o bölümle ilgilenmiyo sizinde işinizin yoğun.
Ceza verme konusunda haberler bölümüne başlık açsanız ve ceza verilmiş bir kaç site gösterdiğiniz zaman forumun daha düzenli olacağına inanıyorum

Mesaj29.12.2008, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderator Arkdaşımızın Dediği gibi ,
Herkez Ellerinden Geldiğince Yardım Etmeye Çalışıyor,
Bizlerde Biraz Dikkatli Olursak Sorun Ortadan Kalkar. Wink
Mesaj29.12.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: a

Evet Yardım Etmeye CaLısıyor Herkes eLinden Geldikce Lakin Kötü AmacLı KullanıcıLar Var Ben Gecen Karsılastım Her Yere Sİtesinin Reklamını YaPmıs Yani Nasıl Onlenebilir Bu DUrum

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj29.12.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Olmadık Yerlere Gidiyor. Rolling Eyes
Yetkili Konuyu Kilitleyebilirmi?
Mesaj29.12.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

privatedesing yazmış:
Konu Olmadık Yerlere Gidiyor. Rolling Eyes
Yetkili Konuyu Kilitleyebilirmi?

konunun amacından saptığı yok yazdığımı iyice ANLAYIN sonra mesaj yazın biz yardım etmeden söz etmiyoruz forum bozanların ceza almasını ve ilgili bölüme gereğinin yapılmasından söz ediyoruz

iyi çalışmalar

Mesaj29.12.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
Kerimdj moderatörümüzü forumda hiç görmüyorum girdiği zamanlar bile o bölümle ilgilenmiyo sizinde işinizin yoğun.
Ceza verme konusunda haberler bölümüne başlık açsanız ve ceza verilmiş bir kaç site gösterdiğiniz zaman forumun daha düzenli olacağına inanıyorum

saraybahcesi haklısın ama şunu unutmayın mod o bölgeyle ilgilenmiyor diye birşey yok mod görevli oldugu her bölümü gözden geçirir . kerim dj cunobag dan sonra gelen uyemizdir. olarak görüyorum ama html kodlar bölümü gerçekden vasat bir durumda oraya bir çözüm bulunması lazım . çözüm olarak neler önerebilirim sürekli online olan bir mod alınır ama az da olsa html ve forumu ii bilen biri olmalı . ama onlineolmasına aldanılmamalı çünkü son zamanlardaki modlar mod olmadan önce devamlı online di modluk rutbesi aldıkdn sonra ortalıklardan nerdeyse kayboldular...
Mesaj29.12.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj in html kodları bölümünde kaç tane düzenleme yaptığını gördünüz?
bence oraya moderatör arkadaşların bölümüne dahil edilmesi lazım
sizinde dediğiniz gibi bazı moderatörler moderatör olmak için çok çaba gösterdiler ve başardılarda ama moderatör olduktan sonra nedense ilgilenmez oldular burdaki amaç kimseyi kötülemek değildir bu başlıktaki tek amaç FORUMUN DÜZENLİ OLMASI. Gereğinin yapılacağına inanıyorum

iyi çalışmalar...