Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Ben Daha Çok Cezayı Seviyorum Ancak Sagopayada Hastayım Şarkılarını Çok Severek Dinliyorum... Wink

aynen katılırım bak buna ceza daha iyi ama sagopada idare eder Wink
Mesaj30.12.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
c-strike15 yazmış:
sanal-reklam yazmış:
c-strike15 yazmış:
ÖLÜMÜNE Very Happy SENİ ÇOK SEVİYORUM SAGOOOOOOO Very Happy o biçim bi sevgi benimkisi Very Happy şarkıları olağan üstü anlamlı Very Happy

o bi,çim bir sevgi derken Very Happy Very Happy arkadaşım burası ahlaki bir forum Mr. Green Mr. Green napıyorsun yaf Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

çok çok çok pardoooonnnn Very Happy bende hatamı anlayınca içimden kendime salak dedim walla Very Happy o biçim derken çok çok çok seviyorum anlamında Very Happy ayrıca ben bir erkeğim lütfen yanlış anlamayım yaşımda kücük bu yaşta olmaz biraz tahmin edin Very Happy Very HappyVery Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ulan diyecem sana samimiyetten Wink

ulan her halinle hala çocuk olduğu belli ediyorsun erkek olduğu anladıkda o yaşrta o şeyler olmaz derekn hala batıyorsun yaf neyse çocukluğuna verek hadi Mr. Green Mr. Green

ayrıca bana her yerde çocuk denmesinden hiç hoşanmam Mad
-----

şaka şaka Very Happy
Mesaj30.12.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
odev-arsivleri yazmış:
Ben Daha Çok Cezayı Seviyorum Ancak Sagopayada Hastayım Şarkılarını Çok Severek Dinliyorum... Wink

Evet İkimizde Aynı Fikirdeyiz... Mr. Green
Mesaj30.12.2008, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
sanal-reklam yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

tartışma ortamı yaratıyorum ama bunun altında kalamam ceza daha iyi diyorsunuz ama sizde cezayı ünlü eden kim sorabilirmiyim?
Mesaj30.12.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

dedesi çok da umrumda sanki ben mi ünlüyüm hayır gerisi tınlamaz atrkadaş beni kim olursa olsun ben sanatçılığına bakarım kim yapmışsa yapmış umrum olmaz yapana değil yapılandakine-ini marifetine bakacasın Wink
Mesaj30.12.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=75570 hadi bakalım herkezi bekliyorum Wink
Mesaj30.12.2008, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
sanal-reklam yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

Herkesin görüşü farklıdır!

Bence Sagopa Kajmer,Türk Rapi'nde en büyüktür!Yaptığı ve bestelediği her müziğin sözlerinde bir anlam yatıyor! Wink

Mesaj30.12.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
odev-arsivleri yazmış:
sanal-reklam yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

Herkesin görüşü farklıdır!

Bence Sagopa Kajmer,Türk Rapi'nde en büyüktür!Yaptığı ve bestelediği her müziğin sözlerinde bir anlam yatıyor! Wink

arkadaşımız tam benim dediğimi söylemiş öyle anlamlı şarkıları bi Sezen AKSU birde Sagopada gördüm
Mesaj01.01.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım - Sagopa
harika bir şarkı Wink

efgan
Önceki mesajları göster: