Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2009, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu: KÖTÜ BİR HABER

6 YAŞINDAKİ KIZ ÖĞRENCİSİYLE SINIFTA İLİŞKİYE GİREN ÖĞRETMEN TUTUKLANDI

ABD'de, 'küçük yaştaki öğrencilerle cinsel ilişkiye giren öğretmen' skandallarına bir yenisi daha eklendi.
04 Şubat 2006 Cumartesi 01:06
ABD'de, 'küçük yaştaki öğrencilerle cinsel ilişkiye giren öğretmen' skandallarına bir yenisi daha eklendi.
Teksas eyaletine bağlı Manor kentinde, 16 yaşındaki bir kız öğrencisi ile sınıfta cinsel ilişkiye giren öğretmen Andre Lamone Jones, polis tarafından tutuklandı.

Hakkında 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 26 yaşındaki öğretmenin, şimdiye kadar 3 öğrenciyle okul sınıflarında cinsel ilişkiye girdiği, öğrencilerine 'isterlerse güvenlik kameraları bulunmayan okul tuvaletlerinde de cinsel ilişkiye girebileceklerini' söylediği belirtildi.

KIZIN, OLAYI AİLESİNE ANLATMASIYLA OLAY ORTAYA ÇIKTI
Olay, 16 yaşında bir öğrencinin, sanat dersi öğretmeni Jones'un kendisini cinsel ilişkiye zorladığını ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Öğretmeninin bir sınıfta kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve oral seks yapmaya zorladığını anlatan genç kızın ifadelerinden yola çıkan polis, Jones'un iki ayrı lise öğrencisine daha cinsel tacizde bulunduğunu belirledi.

Yerel gazetelerde çıkan haberlere göre, 'reşit olmayan kişilerle cinsel ilişkiye girmek, öğrencilerine uygunsuz davranışta bulunmak ve cinsel taciz' suçlamalarıyla hakkında dava açılan öğretmen tutuklanarak Travis County Cezaevi'ne kondu.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu