Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.01.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: link

Ben kendi sayfamda arsiv adi altida bazil basliklari yazdim ve bu basliklara tiklayim konu ile ilgili sayfa gitsin diye ama bir turlu kutunun icindeki basliklara link atamiyorum normal baslik link atinca kutu kayboluyor oysa ben basliklarin arsiv kutusunun icinde tiklayinca ilgili sayfaya gitsin ama olmadi.
Bana bu konuda yardimci olursaniz memun olurum. suan anasayfamda kutu basliklari bulunuyor ama aktif degildir.
Mesaj10.01.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardim

Bana yardimm edecek kimse yok mu? bu arsiv kutusu daha yapamadim.

Mesaj10.01.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım biraz daha açarmısın bi örnek mesela tam olarak anlayamadım ne demek istediğini..
Mesaj10.01.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

sayfamda daha önce yazdiklarimi arsiv adi altinda basliklari kutunu icinde yazdim ama bu basliklar aktif degil. baslklara köprü atinca arsiv kutusu yok oluyor. benim istedigim bu basliklarin kutun icinde link calissin ama olmuyor yani ben yapamiyorum onun icin yardima ihtiyacim var. bu arsiv kutusu sitemin anasayfada duruyor ama aktif degildir.
Mesaj08.02.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: link

zekeriyazar yazmış:
Ben kendi sayfamda arsiv adi altida bazil basliklari yazdim ve bu basliklara tiklayim konu ile ilgili sayfa gitsin diye ama bir turlu kutunun icindeki basliklara link atamiyorum normal baslik link atinca kutu kayboluyor oysa ben basliklarin arsiv kutusunun icinde tiklayinca ilgili sayfaya gitsin ama olmadi.
Bana bu konuda yardimci olursaniz memun olurum. suan anasayfamda kutu basliklari bulunuyor ama aktif degildir.

Ben daha yardim bekliyorum iki aydir bekliyorum. Umarim birileri bana yardim eder.
Mesaj22.02.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala bu sorunum cözulmedi. Sitem bu arsiv kutusuna ihtiyaci var onun icin bu kutunun calismasi istiyorum. Eger bu arsiv kutusuna nasil link verecegini bilen varsa bana yardim ettsin. Unutma bu normal link atma (köprü) sekilde olmuyor veya ben yapamiyorum.