Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj06.01.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: google Sıralamanızı Ölçün: Google Position CheckerHiç kuşku yok ki web siteleri için en büyük trafik kaynağı google. Sitemizle ilgili kelimelerde Google aramalarında iyi sıralardaysak bu bize trafik olarak geri dönecektir. Google sıralamasını yükseltmenin yüzlerce taktiği var iken Google Webmaster Tools bizim için uygun bir yol gösterici. Tüm çalışmaları yaptıktan sonra acaba karşılığını alabildik mi? Hedeflediğimiz kelimelerde sıralamalarımız nasıl ? Bunu tabii ki google'da arama yaparak kendimizi bulabiliriz, ancak bu hem yorucu hem de yanıltıcı olabilir (*). Bunun için huzurlarınızda Google Position Checker.

Arrow http://www.searchenginegenie.com/google-rank-checker.html


Ek Olarak * : Google Seminerinde bahsedilen bir durum. Google arama sonuçlarını kişiye göre de verebiliyor. Yani size göre değeri yüksek bir siteyi sizin davranışlarınızdan anlayıp üst sıralara taşıyabiliyor. Özetle, sizin kendi bilgisayarınızdan yaptığını google arama sonuçlarınının doğruyu ( diğer kullanıcıların göreceği sonuçları) yansıtmama ihtimali bu aracı kullanmak için bir neden daha..
______________
Arrow Siteni Topliste Ekle Arrow Full CSS Yapımı Arrow Siteni Google'a Ekle Arrow Site Haritası Yap Arrow Oyun Oyna Arrow Video İzle/Yolla Arrow Güncel Yazılar. Arrow Yeni B-S Forumu Arrow Aşk Şiirleri Arrow Müzik Dinle Arrow MSN Bölümü Arrow Dost Sitemiz Ol

Tr.gg dışı reklam yasaktır..(Gokseen)
Mesaj06.01.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu