Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bazı forumlarda üye rütbesinin altında teşekkür et butonu oluyor.

B-S Forumda böyle bir teşekkür butonu olsa gereksiz mesaj yazımı azalırdı diye düşünüyorum...

Mesaj16.01.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla hocam belki de en çok gerekli konu bu olsa gerek Mr. Green çoğu kişi o kadar konuya teşekkür ediyor ama nedense o konu hakkında yorum yapmıyorlar Mad diyecekler ki onlar kendilerini iyi biliyorlar bir teşekkür ediyoruz suçumuz bu mu senin suçun bu değil suçun amacın zaten teşekkür et etme demiyoruz ama teşekkür ettiğin konuyu teşekkür etmneden önce bir zahmet oku ö o kunu hakkında ki düşüncelerini paylaş teşekkürünü sonra et bu başlığın üstüne hala bu konuda ısrar edenlerin açıkcası arkadaşlar anlama düzeyinde şüphe edeceğim Wink umarız ki bazıları bunlar kendilerini çok çok iyi biliyorlar sırf mesaj sayılarını doldurmak için sırf millete yalakalık için sırf milletin gözüne girip kendilerini herkese sevdirmek için okumadıkları ve bilmedikleri konularda TEŞEKKÜR ETMESİNLER

İyi Eğlenceler Wink
Mesaj16.01.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu durumun temel nedeni forumda da mesaj sayısını yükseltmek ama anlamıyorum mesaj sayısı 10.000 olsa nolur 300-500 olsa nolur

iyi çalışmalar Wink

Mesaj16.01.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
bu durumun temel nedeni forumda da mesaj sayısını yükseltmek ama anlamıyorum mesaj sayısı 10.000 olsa nolur 300-500 olsa nolur

iyi çalışmalar Wink

aaa olur mu ya hiç bazılarının düşüncesi aynen şöyle bak şimdi ;

Mod olmak isteyenlerin Gereksiz düşüncelerini yazıyorum.Aşağıdadır Very Happy Wink

1)Mod olmam için mesaj sayımın binleri aşması lazım.Hemen her konuya teşekkür edeyimde mesaj sayım çok olsun forumla ilgilendiğimi zannetsinler de mod olayım

2)Ya ben mod olamam herhalde en azından mesaj sayımı yükselteyim de yardımsever olayım.Forumda ün kazanayım yani yardımsever likte iyi be

3)Ya foruma yeni girdim napsam da dikkatleri üzerime çeksem napsam da herkes beni sevse aaa dur forumda yapılan tüm paylaşımlara mesaj atarsam herkes beni sever böylece tanınmış olurum iyi fikir ha

4)Ya bs bağımlısı olmam lazım hemde acilen yoksa mod olamayabilirim bs bağımlısı olmam içinde 300 sayıyı geçmem lazım hemen teşekkürlere başlıyayım

Yukarıda ki maddeleri kafalarından geçiren yüzlerce kişi var eminim hemde binlerce bile diyebiliriz.Bakın mod olmak için mesaj sayınızın 1000 lere ulaşması gerekmez faydalı yararlı işler yapın zaten olacaksa olur.Ayrıca mod olmak için bs bağımlısı olmaya gerek yok millet kafasından bu tür senoryoları eksik etmiyor.EEE birde yalakalık var tabii milletin dikkatini çekmek için teşekkürler ediliyor.Arkadaşlar içinizde dışınızda bir olsun millete karşı oynamayın.Er ya da geç başarılı iseniz sizin başarınızı farkedecek kişiler mutlaka çıkacaktır. Wink
Mesaj16.01.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
kralmustak yazmış:
Cüneyt Bey Bu Aralar Bu Bölümde Çok Fazla Aktifsiniz. Very Happy

Ayrıca Paylaşımınız İçin Teşekkürler.

Laughing

Bence büyük bir değişim geçirmiş Razz Razz Razz

Bugün ki başlıkları görünce ağzım 1km açıkta kaldı Mr. Green Mr. Green

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj17.01.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunuda yaptınız ya helal

Paylaşım için sağol

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj17.01.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler Very Happy Mr. Green Very Happy
Mesaj17.01.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Forum yöneticisi ancak böyle olmalı. Forumdaki kullanıcılarla içiçe. Süper hocam... Wink
Mesaj konusu:

Bugünler de bide reklam reklam diye uyarılar çıktı sürekli.
Bu da bir felsefe haline geldi. Gerçek reklam'a birşey demıyorum buyurun uyarın.
Örnek vereyim ;
Adam forum'a video koyulamıyor diye sitesine yönlendirme yapmış,zorunlu olarak.
Çıkıp demiş birisi de yönlendirme yapma.
E o kullanıcı ne yapsın forum da böyle bir özellik yoksa,kullanıcıların yararlı olucağı bir şeyse.. ??
Bu da bir gerçek malesef..
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:

ya arkadaşlar sadece teşekkür edmek amac degilki ben yorumumu yazıyorum direk teşekkür ederim degil sizde böyle olun Razz neyse paylaşım icin teşekkürler Mr. Green
Mesaj17.01.2009, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde İçimde Kalmasın Paylaşımınız İçin Teşekkürler...@Cunobag Hocam Laughing Laughing Laughing
Mesaj17.01.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:

yok arkadaşıum senden olmaz Wink
Mesaj17.01.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi Bende Söluyorum Bari Bazı Arkadaslar Yorumlarına Tesekur Etmedım Die Kızdı Benle Küstü Yardımsever Arkadas İsmini Vermiyorum Abim Olur Kendisi PayLasım İçin TeşekürLer Twisted Evil Shocked Very Happy

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ..!

Mesaj17.01.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-platform yazmış:
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ..!

Allah Allah yaa