Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Dosya Silinmiyor

Arkadaşlar Harici HDD' im var içinde iki tane klasör oluşmuş silemiyorum.Silmeye kalkıştığımda hata verip silinmiyor.Nasıl silebilirim?
Mesaj24.01.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon ama HDD ne oluyor?
Mesaj24.01.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm şunu bir dene

denetim masası - yönetimsel araçlar -bilgisayar yönetimi - disk yönetimi bölümü.

c sürücüsü sanırım sistem dosyası içermiyor. disk yönetimi bölümünden bölümü silmeyi deneyebilirsin
Mesaj24.01.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür şeyler genelde silinmeye çalışılan klasörün içindeki bi dosyanın o anda kullanılıyor olmasından kaynaklanır. Görev yöneticisinde standart programlar haricinde çalışan bi program varmı? Varsa durdurun Sonra klasörü silmeyi deneyin.bi başka yolda dosyanın içinde bulunduğu sürücüyü diğer sürücülere yedekleyin sonra sonra o sürücüye format atın
bütün bunlara rağmen olmadıysa PC ye format atın

iyi çalışmalar Wink

Mesaj24.01.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

aynen o program acıksa masaustunede sılınmez yada salt okunurdur
Mesaj24.01.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Silinmeyen Dosyaları Silmek Üzere "Unlocker" Diye Bir Program Var, Silinmeyen Dosyanın Hangi Uygulama Tarafından Kulanıldığını Bulup Bu Uygulamalara Son Vererek Dosyanın Silinmesini Sağlıyor. İstersen Bir Dene?
Mesaj24.01.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Harici olan dosyalar yani usb vb. girişli veri taşıyan aygıtlar bazen kendini yazılamayan salt bir dosya taşıcısı gibi görür. eğer dosyalarınızın özelliklerine girince salt yazıyorsa onu kaldırın...

Eğer olmadıysa "SpeedClear" diye bir program var onu indirip tüm klasörleri rahatlıkla silebilirsiniz... Wink

Arkadaşlar bu hata bir config sistem dosya hatası değildir... Wink

O nedenle hemen "fotmat atalım, reset çekelim, format çekelim" gibi şeylere gerek yoktur... Wink

Bilginize sunuyorum...
Mesaj28.01.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Teşekkür ederim.csk1nq'in verdiği proğramla hallettim.
Önceki mesajları göster: