Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Başbakan Erdoğan,Davos Zirvesini adeta dağılttı...VİDEO

VİDEO:
http://www.milligiresun.com/haber_detay.asp?haberID=406

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' panelinde Şimon Peres'i adeta yerle bir etti.

Davos'un onda fazla konuşmasını; " O 25 Dk. Konuştu bana 12 Dk. Konuştuktan sonra söz hakkı tanımıyorsun benim için artık Davos Zirvesi bitmiştir" Sözleriyle eleştirdi.

Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenen “Gazze Ortadoğu İçin Model” oturumunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres arasında gerginlik yaşandı.

Başbakan Erdoğan, "Sizin 'Filistin'e tankların üzerinde girmeyi seviyorum, kendimi başka mutlu adlediyorum' diyen başbakanlarınız var.. Siz insan öldürmeyi iyi bilirsiniz..." dedi.

Başbakan İslam Dünyasın'dan tam not aldı.İslam dünyasında coşkuyla karşılanan bu haber sonrasında Gazze'de bugün Erdoğan ve Türkiye'ye destek mitingi yapılacağı bildirildi.

Program bitme'den Salon'da sert bir uslupla sunucuyu'da uyararak salon'dan ayrılan Başbakan Erdoğan, alkışlar eşliğinde salonu terketti.
Mesaj30.01.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

dağılttı değil dağıttı

Mesaj30.01.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Helal başbakanım
Mesaj30.01.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımm Peki..! Aceleyle yazdığım için olmuş olabilir başlığın herhangi bir önemi yok..! Yinede uyardığın için teşekkür ederim..Ama gereksiz cevaplar atmaya gerek yok..Böyle böyle konu yuvarlanır dağılır gider..!

Exclamation
Mesaj30.01.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelepsi yazmış:
Hımm Peki..! Aceleyle yazdığım için olmuş olabilir başlığın herhangi bir önemi yok..! Yinede uyardığın için teşekkür ederim..Ama gereksiz cevaplar atmaya gerek yok..Böyle böyle konu yuvarlanır dağılır gider..!

Exclamation

bu mesajım

korkukapisi.tr.gg'ye yanlış anlaşılmasın Very Happy
Mesaj30.01.2009, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başbakan ümmetin başbakanı....başbakanımızı yaptığı duyarlı davranıştan dolayı kutluyorum.Kim karşı çıktı ki başka zaten...
Mesaj30.01.2009, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

helal olsun başkanım ben chpliyim ama ii konuşmuş Wink

Mesaj30.01.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

GELEPSİ kardeşim allah senden razı olsun bizim azıcık olsun ülke gündemine dönmemize yardımcı oldun..Sağolasın..
Mesaj30.01.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

karanlikisler yazmış:
GELEPSİ kardeşim allah senden razı olsun bizim azıcık olsun ülke gündemine dönmemize yardımcı oldun..Sağolasın..

Rica ederim kardeşim...Yalnız siyaset içeriyor diye biraz sonra buna kilit atarlarsa şaşma.. Mr. Green
Mesaj30.01.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelepsi yazmış:
karanlikisler yazmış:

Rica ederim kardeşim...Yalnız siyaset içeriyor diye biraz sonra buna kilit atarlarsa şaşma.. Mr. Green

Canım siyaset mi konuşuyoruz.ülkemizin gündemi.yaptıkları
Mesaj30.01.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence kilit atılması konunun tekrarlanmasından olabilir çünkü bu konu ile ilgili 3 kişi aynı şeyleri gönderdi :d Wink
Mesaj30.01.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: