Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
arkadaşlar herkes kendi dinini seçmekte özgür bence arkadaşın dinini değilde sitesini değerlendirelim

aynen kardeşim herkes özgürdür ben sahsen elhamdüllah müslanım incilwebin sahibi ise hristayn saygılar,sevgiler siteniz silinmiş oyüzden bakamadım ama neyse konuyu saptırmayın

[color=red]
HEPİMİZ ALLAHA İNANIYORUZ ÇOK ŞÜKÜR HADİ HOŞÇAKALIN/color]

www.msnmax.tr.gg www.wofer.tr.gg www.turksearch.tr.gg
Mesaj07.04.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

meryemanakimdir yazmış:
hiç bir önder kendisini yol gerçek ve yaşam benim

yaşam ekmeği benim diye tanıtmadı

incil değiştiyse hadi ispat edin neden bir belge ibra edemiyosunuz

bazı din kültürü öğretmenleri bana incil değişti diye öğretiyolardı bende siz hiç okudunuz mu diye sordum hayır dediler incili aldım baktım ki daha matta yı okurken karar verdim tanrı sözü oldugna çünkü biliyolar herkesin hristyian olcagını

yine birisi demiş senin propaganda yapmaya hakkın yok benim yokda sizler bana dediğinizin tersini neden yaptınız

size serbest mi yoksa propaganda yapmak bende yaparım siz buna karısamazsını gerçi bu site bir kardeşimin sitesiymiş silmiş ve slinmiş sitesi

bir müslüman nasıl kendi sitesini açarsa bizlerde kendi nancımızı anlaırtırz buna hiçbir şey yapamazsınız

kanunlarımızda da msiyonerlik yapan birini engellemk suçtur yani misyonerlik yapmak bir suç değil engellemek sucçtur

HRİSTİYANLIĞI YAYMAKTAN

İNCİLİ İSA MESİHİ VE MERYEM ANA SEVGİSİNİ paylaşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyecegiz

İncilli seçmek için rastgele kura çeker gibi çekenler rahiplerdir 4 adet incil seçtiler nerden biliyorsun doğru olduğunu be KAFİR

Önceki mesajları göster: