Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2009, 06:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin Tesekurler.
Mesaj11.02.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkasiradakiiler yazmış:
Paylasım İçin Tesekurler.
Mesaj12.02.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bişey dikkatimi çekti bizimkiler gibi haber7 kodu, html kodu kimsede yok bunu aşarsak olacak Wink
Mesaj13.02.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle birçok türde bedava-sitem kullanıcıları eğlensin diye siteler açtım.. Çeşit çeşit..

Radyosundan tutun chatine,chattan tutun magazinine..

Aynı şekilde çoğu arkadaşta açtı..

Spor sitesine,haber sitesine kadar..
Ama benım açtıklarımdan en fazla durduğu süre 1 ay. Önem gelse dahi,kımse destek vermıyor bir süre sonra..

Bir destek beklenıncede işim var oluyor. Yani bu herkes için zor. Banada zor geldi açıkcası..
Ama kendi kodlamalarımızı,tasarımımızı yaparız diyorsanız maddi,manevi destek veririm.

Ne kadar tutacağı Allah kerim. Wink
Mesaj14.02.2009, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
o siteler sizler gibi özel kisiler tarafindan acilmistir.
Siz de acin, olsun.
Selin hanım özel kişiler diyor ama bs nin tasarımları ile yapılmış bir site o zaman yasal olmaz Wink demekki başka şeyler var...
Mesaj14.02.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing BS'nin tasarımına benzer 10larca tasarım var hangisinden aldığını ispatlıcan da ohoooo Laughing
Mesaj10.03.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: olabilir

herkes bir görev alır ama yapamassa da zorlama olamaz değil mi?
Mesaj10.03.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sordum dedim açayım böyle bir site Very Happy bs tasarımıyla daha ciddi olsun yasak dedi siten silinir dedi bs tasarımı kullanırsan demekki dediğiniz gibi başka şeyler var.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj10.03.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bizde neden olmasın?

mistanbul yazmış:

1-) http://hp-chat.de.tl

Bu Almanya kullanıcıları için açılmış bir chat sistemi. Tüm Bedava-Sitem Almanya kullanıcıları bu chatte dostluk kuruyorlar..

marasultraaslan bu işe kalkıştı (hatta site bu: www.bsdostları.tr.gg) ama istediği gibi olmadı galiba Very Happy
Mesaj15.03.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar...
bu başlığı okuduktan sonra daha önce buna benzer işlere kalktığımı hatırladım..
bedavasitemtasarim gibi siteler açmıştım..tutmuştuda bir süre..
bu başlığı okuyunca tekrar böyle bir işe imza atmak istedim
www.bedavasitemgrafik.tr.gg sitesi açtım..
sizlerinde desteğini alarak siteyi yayına sokacağım
saygılarımla Mehmet ASLAN*(fenercafe)
Mesaj15.03.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay Selin Ve Fenercafe gelmiş Bence bu öneri çok iyi bir öneri

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj15.03.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle birşey olması güzel olurdu.Yeni kullanıcılar 3 dk da sitelerini oluştura bilir.Ama 3dk da istedikleri resim veya tasarımı yapamazlar..destek amaçlı bir site iyi olur diye düşünüyorum.

Chat olayına gelince 1 tane guzel ve faydalı bir chatbox oluşturup her site o chatbox u kullansada aynı şey olur..Tabi biz abartıyoruz chatbox da kufur , reklam vb.. bu sıkıntı olabilir.

Mesaj15.03.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
o siteler sizler gibi özel kisiler tarafindan acilmistir.
Siz de acin, olsun.

bence bu kişiyi sizler belirleseniz sonra bunu duyursanız herkes orda olur derim ben Smile
Mesaj15.03.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasal-im yazmış:
Böyle birşey olması güzel olurdu.Yeni kullanıcılar 3 dk da sitelerini oluştura bilir.Ama 3dk da istedikleri resim veya tasarımı yapamazlar..destek amaçlı bir site iyi olur diye düşünüyorum.

Chat olayına gelince 1 tane guzel ve faydalı bir chatbox oluşturup her site o chatbox u kullansada aynı şey olur..Tabi biz abartıyoruz chatbox da kufur , reklam vb.. bu sıkıntı olabilir.

biz 8 - 9 aydır dediğiniz gibi bir yerde buluşuyoruz ve 8 - 9 aydır neredeyse yardım etmediğim kişi sayısı çok azdır aynı şekilde çok yardım da alıyorum yani biz başardık tabii ama insan bi süre sonra insanlarla uğraşmaktan sıkılıyor iyilik yapıyorsunuz karşılığı bir suistimal oluyor daha dün abi yardım et diyen kişiler sonraan bi bakmışsın karşına küfür eden saygısızca davranan birisi oluyor sonra benim moralim bozuluyor üzülüyorum küfür işittiğim için değil seviyesini düşürdüğünden ve saygı neden şeyi netde bir yere kadar kullanmasından ama ben yinede memnununm halimden şimdi yapamıyacam bir şey yok kendimce yardımada açığız zaten Smile hatırlarmısınız bilmem ama eskiden dev bir site olan yalnızca 3 ayda 900 e yakın siteyi kayıt yapan toplist sitemiz bu yüzden yayından kaldırılmıştı.. gururum5 adına ben yazayım dedim bunuda..
Mesaj15.03.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Ben Kurarım Siteyi Hem Bedava-Sitem Tasarımınıda Uygularım.
Önceki mesajları göster: