Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgisayarim yavas calisiyor,nasil hizlandirabilirim.

Evet arkadaslar bilgisayarim 1-2 haftadir daha yavas islemeye basladi.belki dosya yogunlugundandir dedim ve bircok dosya sildim ama bilgisayar ayni bilgisayar.sizin bu konu hakkinda bir fikriniz varmi?bilgisayar performansini artirici program varmi eger bilirseniz lutfen yazin.........
Mesaj11.02.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

virüs olabilir.
______________
Mesaj11.02.2009, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende nod32 antivirus programi var onunla 2-3 gunde 1 bilgisayarimi genel olarak tariyorum ama virus bulamiyorum
Mesaj11.02.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistem geridönüşümü yapabilir. Veya format atarsanız hızlanır.
______________
Web Sitelerim
ArrowGs63.Tr.GgArrowRapkoloji
ArrowEsrarengiz KaranlıKArrowUrfaslan1905ArrowOyun-63
Mesaj11.02.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı programlar yavaşlatıyormu ş Wink
______________
Mesaj11.02.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

geri donusumu denedim ama fazla faydasi yok,zaten fazla geri yukleme noktasi da yok,en iyi si bir format atmak Very Happy
Mesaj11.02.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama yine de biraz bekliyecegim,pcyi hizlandiran baska bir yontem varmi diye arastiracagim,tabi ki sizin de burdaki mesajlarinizi goz onune alicagim.
Mesaj11.02.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc yi yavaşlatan 5 proğram

Acrobat Reader

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen PDF formatının geliştiricisi olan bu program tek bir işe yarıyor: PDF görüntülemek. Ve bunu da sistemi son derece zorlayarak yapıyor. Neredeyse iki ayda bir yeni bir versiyon çıkarıp sisteme kurmanız gerektiği konusunda uyarılar görüntülüyor. Zaman zaman sorunlu olarak yüklenen veya hiç yüklenmeyen eklentileri yüzünden sistemi kilitleyebiliyor. Tüm bunlar, alt tarafı bir sayfalık bir belge görüntülemek için!

iTunes

Apple'a sormak gerekli. Alt tarafı tüm görevi medya yönetimi ve çalması olan bir uygulamayı bu kadar hantal yapan şey nedir? Gün geçtikçe daha da karmaşıklaşıyor, yüklemesi uzun sürüyor, görüntüsü çirkinleşiyor ve bellekte aşırı yer işgal ediyor. Güzel, dört dörtlük bir alternatifi de yok işin kötüsü.

Real Player

Real Player doğru adımları atmış olsaydı YouTube kadar popüler bir sistem olabilirdi. Onun yerine elimize herkesin nefret ettiği, sistemine yüklemek bile istemediği bir medya formatını destekleyen oynatıcı kaldı. Sürekli olarak ekranda uyarı kutuları görüntülemesi, size Rhapsody ve SuperPass satmaya çalışması da Real Player'ı kullanıcıların uzak durması gereken bir program haline getiriyor.

Internet Explorer

Tüm zamanların en büyük kavgasına hoş geldiniz. Hangi tarayıcı? Internet Explorer mı? Yoksa alternatifleri mi? IE 7.0 kesinlikle IE 6.0 sürümüne göre daha iyi, ancak bu bile programın itici yönlerini gizlemeye yetmiyor. Kavga devam edecek gibi görünüyor ama en azından eğer IE'den bıktıysanız Firefox kullanmayı deneyebilirsiniz.

Microsoft Outlook

Acaba Microsoft'un 2008'li yıllara geldiğimizden haberi var mı? Hem GMail hem de Yahoo Mail Microsoft'un en gözde e-posta uygulamasından daha hızlı çalışıyorlar hem de daha faza özellik içeriyorlar. Özellikle günümüzün en önemli derdi olan spam filtreleme konusunda da zayıf bir grafik çizen Outlook işyerinde kullanım aşamasında da gerek organizasyon gerekse zaman yönetimi konusunda kullanıcıların başına derde sokup duruyor. Oysa amacı onlara yardımcı olmak, hayatlarını kolaylaştırmak.

ALINTIDIR

iyi çalışmalar Wink

______________
DERS EĞLENCE VE BİLGİNİN DEĞİŞMEZ ADRESİ
Mesaj11.02.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu programlardan bende real player ve internet explorer var,acrobat reader da vardi ama onu sildim .
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu