Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Aşk Adamı Kodek in Başı Dertte

Arkadaşlar size bir derdimi sunacagım ama konumla alakalı cevap verecekseniz yardımcı olacaksanız yazın tabii gerçek aşkı yaşayanlar yazsın.
Yok bu özel bişi yok bunun yeri burası değil filan yazmayın Wink

Benim bir kız arkadaşım var çok güzel normal sevgiliyiz yanı daha tanısalı bir hafta olmadı el ele kol kola gelıoruz öpüyoruz birbirimizii ama bnm arkadaşım yanı ben bişi sezdim zaten okumuor okuldan ayrıldı bnı görmek için gelmıs okula gezmek için
Bİ baktım benım yanımda sefa diye bi çocuua sarılda wayy kankam die ama o cocuk 1. sınıftan beri arkadasıymıs onun kız arkadaşımın sonra bana erkek arkadaşlarına annatıyor kafayı yicem bişi demedim ama bir daha bahsederse ayrılmayı bile düşünüyorum anlıcanız o korktugum kızlardan mı acaba yani

Yardım beklıyorum ama sevıorum gerçekten lan benım yanımda cocuga sarıldı sefa da bnm arkadasım yani ne amaçla sarıldı yanı benım yanımda lan bari benım yanımda yapma ya suna bak.

Arkadaşlar acil yardımlarınızı beklıorum
Mesaj05.03.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

takma kafana bence sçocuk senden yakışıklıysadsa çekil aradan Very Happy
Mesaj05.03.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiyleyeni yazmış:
takma kafana bence sçocuk senden yakışıklıysadsa çekil aradan Very Happy

bunla alakası yok sevgılıyız ve cıkıoruz ne alaka kız onun arkadaşı yanı ?
Mesaj05.03.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kız dediğin öyle kanka olsun ark olsun sarılır mı ? öper mi ? Hele de erkek bir arkadaşını , kankasıymış falan bahane..
Yanlış bence Exclamation
Mesaj05.03.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

leonn2435 yazmış:
Kız dediğin öyle kanka olsun ark olsun sarılır mı ? öper mi ? Hele de erkek bir arkadaşını , kankasıymış falan bahane..
Yanlış bence Exclamation

Saol kardeşim ama bu ne ya bu benım kız arkadaşım sarıldı ben de görmemezlıkten geldım ama 9 yıllık arkadaşı
Benm sınıfımda bi kız var bende ona sarılıorum ama o da bnm kankam ama sarılmıcam cunku onnda erkek arkdası war sımdı anladım sevgılım olun ca Wink
Mesaj05.03.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Hernekadar 1.SınıfTan berı Arkısı Olsa Bıle Senın yanında Sarılma Öpme Felan Çok Yanlış Yapmış
Ona Tatlı Dil ile Söylersin
Bı daha Benım yanımda Arkilerine Sarılma Öpme Gibi Şeyler Yapma Dıye
belki oda Anlayış G Wink osTerır

Mesaj05.03.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence kıza bu durumdan duyduğun rahatsızlığı açıkcva belirt ben böyle adam değilim de ben bu tür şeylerden hoşlanmama hoş karşılamam de .Bu benim yapımda var anlayış bekliyorum ve bunlara uyarsan sevinirim de.Uymassa yolarrı ayır Wink bu konuşmayı yapmadıkça senin içini kimse rahatlatamaz Wink

@sanal-reklam
Mesaj05.03.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağırlığını koy ama 1 hafta olmuş yeni tanışmışın sadece hareketının hoşuna gitmedigini güzel bir dille anlat Wink
Mesaj05.03.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerileriniz için teşekkürler ama ya bu kızı ben gerçekten sevıyormuyum acaba yanı sevıorum kendıme göre ama böyle erkeklere karsı daha ciddi davranmalı kanka ayagına yatıyor hadi hayırlısı ama
Sordum kendime acaba benımı kıskandırıyor ama böyle birşey mümkün değil zaten sevıoruz birbirimizi
Ama kız okuldan ayrıldı kuaförde çalısıor giyimi biraz açık gibime geldi yakasını biraz açıyor kapat diyorum acaba ben üstüne mi gidiyorum ?
Mesaj05.03.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
Önerileriniz için teşekkürler ama ya bu kızı ben gerçekten sevıyormuyum acaba yanı sevıorum kendıme göre ama böyle erkeklere karsı daha ciddi davranmalı kanka ayagına yatıyor hadi hayırlısı ama
Sordum kendime acaba benımı kıskandırıyor ama böyle birşey mümkün değil zaten sevıoruz birbirimizi
Ama kız okuldan ayrıldı kuaförde çalısıor giyimi biraz açık gibime geldi yakasını biraz açıyor kapat diyorum acaba ben üstüne mi gidiyorum ?

Kuaförlere güvenmem jelke de bayan kuaförleri ise çünkü gerçekten fuhuş.eroin her türlü pislik genelede bayan kuaförlerde olur.Ama tabiki sen seviyorsan takma açılmasına da burada değil kendisine sorark çözüm bul.Sen kızıkn n tür bir kız olduğpunu anlamadığın için şaşkın ve çaresizsin ama mantıklı düşünür tüm takılanları kıza sorarsan aydınlanırsın

Sanal-reklam'dan veda Busesi Razz Bu Veda Gururulu olduğumuzun simgesidir.Sitemiz silinmez ise sanal-reklamdeneme 7 gün sonra tarafımızca silinecektir.Ama nedenlerini mutlaka okuyun.
Mesaj05.03.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamdeneme.tr.gg
Bu kız o kuaföre 3 gün önce başladı okula devamsızlıktan kalacagı için gelmıor ara sıra benı görmek için geliyor ama ben neden çalısıorsun dedım o da mesleği öğrenmek için dedi annesi ve babası tarafından onaylı yanı sorun olmaz diye düşünüyorum

AYRıca aRkadaşlar biz Kaç yaşındayız biliyormusnuz Daha LİSE 1
Mesaj05.03.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
sanal-reklamdeneme.tr.gg
Bu kız o kuaföre 3 gün önce başladı okula devamsızlıktan kalacagı için gelmıor ara sıra benı görmek için geliyor ama ben neden çalısıorsun dedım o da mesleği öğrenmek için dedi annesi ve babası tarafından onaylı yanı sorun olmaz diye düşünüyorum

AYRıca aRkadaşlar biz Kaç yaşındayız biliyormusnuz Daha LİSE 1

Küçükmüşünüz ve lise 1 öğrencisinin kuaförde bu kadar erken çalışması ne biliyim garip ama tanıdığının yanındaysa sorun olmaz kızın da günahını almayalım

Sanal-reklam'dan veda Busesi Razz Bu Veda Gururulu olduğumuzun simgesidir.Sitemiz silinmez ise sanal-reklamdeneme 7 gün sonra tarafımızca silinecektir.Ama nedenlerini mutlaka okuyun.
Mesaj05.03.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama benı bı arkadaşım tanıstırdı bu kızla kız arkadasım tanıstırdı benimde cıktıgım yoktu işte bunla cıkmaya basladım ama kız iyi kız.
Ama işte ne biliyim benım yanımda diğer erkek arkadaslarını sölüor
sonrra cıktıklarını sölüor kafayı yiyorum banane be onlardan Acıkcası kıskanıorum anlatmasın oda
Mesaj05.03.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
Ama benı bı arkadaşım tanıstırdı bu kızla kız arkadasım tanıstırdı benimde cıktıgım yoktu işte bunla cıkmaya basladım ama kız iyi kız.
sonrra cıktıklarını sölüor kafayı yiyorum banane be onlardan Acıkcası kıskanıorum anlatmasın oda

Bence bırak bu kızı hem okulu daha lise1 den bırakmıs biraz tuhaf degil mi ayrıca senin yanında ya
Mesaj05.03.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="ultraslannn-gs"]
kodek yazmış:

pardon cumleyi toparlayamadan enter a bastım

Bence bırak bu kızı hem okulu daha lise1 den bırakmıs biraz tuhaf degil mi ayrıca senin yanında erkek arkadaslarını filan anlatıyor..ya IQ us dusuk yada senle dalga geciyor