Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Ünlü rock yıldızı YouTube'a ateş püskürüyor

Ünlü rock yıldızı, YouTube'dan beklediği desteği göremeyince açtı ağzını, yumdu gözünü...

Dünyada en çok takip edilen, ülkemizde ise bir türlü yasaklanmaktan kurtulamayan sitelerden biri olan YouTube bu kez de Neil Young tarafından sert bir dille eleştirildi.

YouTube'un yeni dünyanın radyosu olduğunu belirten 60'ların ünlü Kanadalı rock şarkıcısı, YouTube'un bu sorumluluğun bilincinde olarak tüm sanatçılara eşit davranması gerekirken tam tersine ticari kaygı güderek ayrım yaptığını belirtti. Young, özellikle Warner Bros sanatçılarının bu uygulamalardan zarar gördüğünü iddia ediyor. Ayrıca tüm sanatçılara eşit davranıldığı durumda izlenme raporlarının gerçeği yansıtacağının altını çiziyor.

YouTube'un en büyük dört plak şirketi ile lisans anlaşması imzaladığı bilinen bir gerçek. Warner Müzik ile ise iki kez masaya oturmalarına rağmen anlaşma sağlayamamışlardı. YouTube'ın bu yorumlara bir cevap verip vermeyeceği ve uygulamalarında bu eleştiriyi dikkate alıp almayacağı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.
______________

Sanal-reklam'dan veda Busesi Razz Bu Veda Gururulu olduğumuzun simgesidir.Sitemiz silinmez ise sanal-reklamdeneme 7 gün sonra tarafımızca silinecektir.Ama nedenlerini mutlaka okuyun.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu