Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Arama morlarında alt sayfaların gözükmemesi

Arkadaşlar sizi şimdiki simdiki soracam soru arama motorlarında arama

yaptığında diğelim tv izle yazdınmı diyelimki benim site bir yerde çıktı ama

üzerine tıkladınmı benim anasayfa çıkıyo tv izle sayfası değil.buna nasıl

çözüm bulacağım.

2. sorum diyelim sitemin tam adresini yazdım orda sitemin altında
niye alt
sayfalar çıkmıyo mesala radyo dinle sitene kod ekle gibi.

Bunada cevap verirseniz çok sevinirim.
Mesaj06.03.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arama morlarında alt sayfaların gözükmemesi

genelmerkezim yazmış:
Arkadaşlar sizi şimdiki simdiki soracam soru arama motorlarında arama

yaptığında diğelim tv izle yazdınmı diyelimki benim site bir yerde çıktı ama

üzerine tıkladınmı benim anasayfa çıkıyo tv izle sayfası değil.buna nasıl

çözüm bulacağım.

2. sorum diyelim sitemin tam adresini yazdım orda sitemin altında
niye alt
sayfalar çıkmıyo mesala radyo dinle sitene kod ekle gibi.

Bunada cevap verirseniz çok sevinirim.

senin dediğin gibi olmasını her site sahibi ister ancak bu şekilde olması iin googleye sitenden daha fazla içerik eklemen gerekmekdedir ve aynı zamanda biraz daha zaman gecmesi gerekmekdedir, sana bu konuyu anlatabılecek tek yer olarak tavsiye edebilecegim yer : www.hackerfriend.tr.gg kardeşimizin bililei çok faydalıdır ben de onun saglamıs oldugu bilgiler dogrultusunda sitemi yapdım Wink kolay gelsın.
Mesaj06.03.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten, gayet normal çıkıyor;

http://www.google.com.tr/search?as_q=&hl=tr&num=10&btnG=Google%27da+Ara&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=genelmerkezim.tr.gg&as_rights=&safe=images

Yani google'ye site:www.genelmerkezim.tr.gg yazarsan, hangi sayfalarının Google'de kayıtlı olduğunu görebilirsin. Şu anki tarih itibariyle 17 sayfan indekslenmiş. Bu, başlangıç için fena bir rakam değil. Google'de indeksli sayfa sayın demek, hali hazırda günde sana +17 civarında ziyaretçi göndermesi demektir. Yani Google'nin indekslediği sayfa sayın arttıkça, ziyaretçi sayın da indexlenen sayfa sayınla doğru orantılı olarak artacaktır.

Dikkate deceğin şey, sahtekarlık, hilekarlık yaparsan, Google indexli sayfalarını hafızasından çoğun u siler. Yani seni sandbox'a alır. Bunu önlemek için de, çok ziyaretçi çekmek adına, kes-kopyala-yapıştırla başkalarının yazılarını sitene koymayacaksın. Yani siteni KOPYA İÇERİK haline getirmeyeceksin BİR. Öyle her yere, kalitesiz sitelere, hit sitelerine, adult illegal sitelere linkini yayınlatmaya çalışmayacaksın ve her gün siteni eklediğin link sayısı makul bir düzeyde olacak, abartı yapılmayacak İKİ.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: