Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.03.2009, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçinin Bana Ulaşması Konusunda ?

Beyler Siteme Giren Adam Benim Verdiğim Linkle Bana Nasıl Ulaşa Bilir mail to Kodundan Başka ? Bi tıklıycak Bana Hemen yazcagı şeyi e-posta olarak yollucak ??
Mesaj15.03.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

açık anlatırsan sevinirim yani online iletişim mi diosun ?
Mesaj15.03.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

online iletişim yapabilirsin nasıl ekleyeceğin burada anlatılıyor
http://hackerfriend.tr.gg/820.htm
Mesaj15.03.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

online değil e-posta olarak ?
Mesaj15.03.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mailto:emailadresin( at )hotmail.com bunumu diosun
Mesaj15.03.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bundan başka varmı Diorum ?
Mesaj15.03.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

İstersen kendinde yazıya e-mail adresinin linkini uygulaya bilirsiniz.
Örnek olarak
reklam vermek için aşagıdaki bilgileri lütfen eksiksiz doldurunuz.diye sonrada bunları bize gönderiniz diye yaparsonra böle bişey oluştura bilirsin.
AÇIKLAMA=E-MAİL ADRESİMİZE BUNLARI İLETMEK VEYA GÖNDERMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
SONRADA YAZYI SEÇİP KÖPRÜ EKLE DEYİP ORDA OKLA E-MAİL EKLEYİ SEÇİP E-MAİL ADRESİNİZİ GİRİP KAYDETE BİLİRSİNİZ

DİKKAT=BU VERDİĞİM BİLGİLER AÇIK VE ÖZ İSE NE MUTLU BANA HYR DEĞİ İSE LÜTFEN BU HATAMI KABUL EDİN

SAYGILARIMLA
Mesaj15.03.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

st-by-cloud yazmış:
İstersen kendinde yazıya e-mail adresinin linkini uygulaya bilirsiniz.
Örnek olarak
reklam vermek için aşagıdaki bilgileri lütfen eksiksiz doldurunuz.diye sonrada bunları bize gönderiniz diye yaparsonra böle bişey oluştura bilirsin.
AÇIKLAMA=E-MAİL ADRESİMİZE BUNLARI İLETMEK VEYA GÖNDERMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
SONRADA YAZYI SEÇİP KÖPRÜ EKLE DEYİP ORDA OKLA E-MAİL EKLEYİ SEÇİP E-MAİL ADRESİNİZİ GİRİP KAYDETE BİLİRSİNİZ

DİKKAT=BU VERDİĞİM BİLGİLER AÇIK VE ÖZ İSE NE MUTLU BANA HYR DEĞİ İSE LÜTFEN BU HATAMI KABUL EDİN

SAYGILARIMLA

ZATEN BUNU UYGULADIKTAN SONRA O ŞAHIS O YAZIYA TIKLADIĞI ZAMAN SANA E-MAİL GÖNDERME FORMU ÇIKICAKTIR .GÖNDERDİĞİ ZAMANDA SENİN E-POSTA ADRESİNE MSJ GELECEKTİR
Önceki mesajları göster: