Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

wofer yazmış:
ama bnm sorunumda şöle bişiy olmustu gururum5 sayfa ekleden bi sayfaya google nın verdiği kodu ekledim kaydettim bsden çıktım 2 saat sonra bsye girdim sayfa ekleye bastım tank hata çıktı hatta o sitem şuydu hala öle sanırım www.futbolexstra.tr.gg

ama ben bir kodda eklemedim zaten 15 gündür netimde sorun vardı cuma gününden beri girebiliyorum siteme en son cuma günü ana sayfamdaki kodları alıp deneme sitemde değişiklik yapmak için açmıştım ozaman bir sorun yoktu sonra kendiliğinden oldu bir dahada edit hiç açılmadı
Mesaj22.03.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
daha önceden eklemiş olduğunuz bir kod bağlı bulunduğu serveri tarafından değişikliğe uğramıştır.
veya yeni eklediğiniz bir kod ona sebep olmuştur.
supporta mail atarak sorunun oluştuğu tarihten bir gün öncesine back-up talep edin.

bu dediğimi yaptınız mı ?
Mesaj22.03.2009, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
cunobag yazmış:
daha önceden eklemiş olduğunuz bir kod bağlı bulunduğu serveri tarafından değişikliğe uğramıştır.
veya yeni eklediğiniz bir kod ona sebep olmuştur.
supporta mail atarak sorunun oluştuğu tarihten bir gün öncesine back-up talep edin.

bu dediğimi yaptınız mı ?

yok cunobag back-up talep etmedim
sadece sorunu açıkladım ve bana gelen mailde
sorunun teknik servise iletildiği ve en kısa sürede halledileceği cevabı geldi
şimdi birde sizin dediğiniz gibi back-up talep edeyim inş en kısa sürede bu sorunum hallolur zira bu sorun yüzünden sıkıntı yaşamakta ve sitemi güncelleyemediğim için hitimde düşüş yaşamaktayım
yardımın için çok teşekkürler Wink
Mesaj22.03.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu alt sayfalarda tıklandıgında yok oluyor yanı görünmüyor bende back up mı istemelıyım Rolling Eyes
Mesaj23.03.2009, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
bu alt sayfalarda tıklandıgında yok oluyor yanı görünmüyor bende back up mı istemelıyım Rolling Eyes

anlamadım Rolling Eyes
Mesaj23.03.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani ben saklı sayfaları aktive ettim mesela gizledigim saklı sayfaya tıkladıgımda sayfa yok oluyor sol taraf bomboş ama tıklayınca sayfaya gidiyor
Mesaj23.03.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood gibi olcak ama resimli yaptım

soldakı tıklamadan önce sağdakı tıklanmış hali oluyor Surprised