Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2009, 01:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
hackerfriend yazmış:
http://www.ultrareach.com/downloads/ultrasurf/u94.zip programını kullanarak istediğiniz gibi bedava-sitem.com'a giriş yapabilirsiniz.

Sevgili hackerfriend kardeşim bu programı biraz daha açıklarmısın acaba neticede ben senin dediğini yaptım indirdim ama ekranımın sağ alt köşesinde sarı renkli kilit resmi çıktı.Programı açamadım sanırım :S

Kilit resmi açık olduğunu gösteriyor.. Razz
Mesaj27.03.2009, 02:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık ayıp ediyorsunuz bu insanlara karşı ne zaman kullanıma açılacağını bir an önce belirtin insanları mağdur etmeyin kablo kopmuş diye bir açıklama geliyor yahu bu nedemek 1 yaşıma daha girdim diye iğrenç bi cümle kurmaktan kendimi alamıyorum bir an önce açılsın veya ne zaman açılacağını belirtin mağdur etmeyin
Mesaj27.03.2009, 03:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

o deyıl de burdan almaynyaya giden kablo kopduysa nasıl bulcaklar ya o kadar uzun kablonun nereden kopduyunu
Mesaj27.03.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben açıkcası kablo koptuğuna pek inanmıyorum bana inandırıcı gelmedi yani kablo kopsa almanya ile alakası olan diğer sitelere de erişim olmaz fakat sırf bunu için dün gece saat 2.5'a kadar almanya sitelerinden çıkmadım...
Daha mantıklı bir açıklama olması lazım ben inanmıyorum açıkca fikrim bu isteyen bana katılabilir isteyen katılmaz amacım kimseyi kırmak değildir sadece türkiyeden katılımcı olarak hakkımı arıyorum..Gecemi gündüzümü ailemi ve hatta işimi aksatığım sitemin sonu gelmesinide istemem ki bu bedava-sitemin kapandığını göstermiyor ve halaa burdayım forumdayım..Sadece erişimin başka sebeplerden dolayı kullanıma kapatıldığını düşünüyorum..
Mesaj27.03.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support'a mail attım ve support admini Hakan KOÇAK'tan gelen cevap:

Alıntı:
Merhaba, Türkiye ile almanya arasindaki yer alti kablolarindan birinde sorun olmus kopmus yada iletim yapmiyor.
Tr.gg Siteleri almanya hatlarinda online. Bedava-Sitem ile direk alakali olmayan bir sorun aslinda.en kisa zamanda sorun halledilecektir.
Viele Grüße, Hakan
Mesaj27.03.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Şu Anda Wtunnel'den Giriş Yaptım Confused

Mesaj27.03.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfriend yazmış:
http://www.ultrareach.com/downloads/ultrasurf/u94.zip programını kullanarak istediğiniz gibi bedava-sitem.com'a giriş yapabilirsiniz.

bu programı kurdum sitemi çok rahat güncelliyorum en azından bs sorunu hallolddugunda süper içeriklere kavuşacaklar emegine sağlık hackerfriend Wink
Mesaj27.03.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

webkeyfi yazmış:
o deyıl de burdan almaynyaya giden kablo kopduysa nasıl bulcaklar ya o kadar uzun kablonun nereden kopduyunu

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

ilahi!!!!Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Mesaj27.03.2009, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-group yazmış:
webkeyfi yazmış:

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

ilahi!!!!Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
o kabloyu bulurlar onuda dülünmüştür almanya yönetimi:)
Mesaj27.03.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sorun TTNET tarafından ! Aradım Ve Almanya Olan Bağlantılar Ve Bazı diğer ülkelerde de Sorunlar var .

Bazı Arkadaşlar "page.tl de.tl dedi onlarda da sorun varmış." Doğaldır Çünkü tr.gg de de.tl de page.tl de Hepsi Aynı Bölgeye Bağlı Almanyaya Ve Bir Odanın içerisinde tahminen 500 e Yakın Hard diskli Kasalarda yer alıyor ve bu kasalar Bir ana kasaya bağlı [Benjamin Lochman] Yani anlayacağınız B-S H-B ve F-O-W adreslerine bağlanmanın mantığı şudur?

Bizimle Amerika'nın Bağlantıları henüz bozuk Değil Ve Biz Sanki Amerikadaymışız gibi B-Sye Bağlanabiliriz.

Yani K-Tunnel Bir Amerikan Malı Biz O Siteye Giriyoruz Ve onun üzerinden Amerikanın Almanyaya bağlı olduğu Serverlere bağlanıyoruz.

Umarım Anlatabilmişmdir.

Tüm B-S liler iyi günler.
Mesaj03.04.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

acıldıgı ıyı oldu Bugun acıldı dun gırmıstım gıremedım ınsallah duzelır
Mesaj03.04.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

her ne kadar forum teknik olduğu için girmesem bile bu B-S ye girilmemesi beni çok üzmüştü.support tan e-mail gelip 4 ila 24 saat içinde açılacağını söyledi. 1 saat sonra girdiğimde açılmıştı,çok sevindim Very Happy

bir isteğim var sizden: LÜTFEN FORUM TEKNİK OLMASIN
ağır cezalar olsun
kurala uymayan banlansın
ne isterseniz yapınn
isterseniz bnm sitemi güncellememi isteyin
site açmamı engelleyin
sitemi yönlendirin
hatta sitemi silinn ama giriş yapabiliyim
yeter ki forum teknik olmasın...yoksa bu sıcacık forumu nerde bulabilirim ben Crying or Very sad
Mesaj03.04.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajımdan vazgeçtim zaten çok saçmaydı koskoca B-S yapcağı işi bana mı soracaktı...sanki onlar benim düşüncemi bekler gibi emir verdim sanki"tmm B-S ben kararımı verdim kaldırın şu teknikliği" der gibi oldu...zaten geri dönüşümü imkansız. Cunobag Gitmesin diye de o kadar yalvarmıştık ama gitmişti.şimdi bir tek benim isteğimle forum değişecek değil ya...onun için özür dilerim

ayrıca lütfen bu mesaj hakkında yorum yapacaksanız bana eski forumu anlatmayın.ben de eskilerdenim.ilk açıldıktan 4-5 ay sonra aranıza herkonuvar.tr.gg ile katıldım.
Mesaj03.04.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun giderildi ve sitelere erişiliyor...

Ancak benim siteye hala erişilemiyor Smile
Bu sorun bazı sitelerde de boy göstermekte..
Sanırım zamana içinde açılır Wink
Mesaj03.04.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar Sorun Sukı Benım İkitane pc Var Biri Masa Bri Diz Üstü Ama Ben Siteye MAsa Ustunden Erişemiyorum Neden diz üstü Gırıyor Bu Arada Sıte Acılmıs Hayırlı Olsun herkeze
Önceki mesajları göster: