Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2009, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şükür kavuşturana Very Happy Mr. Green Very Happy
Mesaj03.04.2009, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

evo-rifles yazmış:
Merhaba arkadaşlar. Evet bedava siteme artık girilebiliyor. Ama benim şuan bir sorunum var yada genel bir sorun tam olarak anlayamadım.

www. yazarak siteme giremiyorum..

Örnek: http://evo-rifles.tr.gg/ giriliyor.

www.evo-rifles.tr.gg/ girilmiyor. Açıklarsanız sevinirim. / Teşekkürler.

Ama şu varki İ.Explorer'de www. yazarak girebiliyorum. Mozilla Firefox'ta olmuyor. Ama buda çelişkili bir olay ki diğer sitelere www. yazarak Mozilla Firefox'ta girebiliyorum. Sorun nedir :S ?

Edit: Bu mesajıma aldırmayın. Sorunumu hallettim cookielerdenmiş Very Happy

Herkese sitelerinde başarılar dilerim. Yeniden aktif olması iyi oldu.
Mesaj03.04.2009, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun..

Bir daha böyle talihsizlik yaşamamamız dileğiyle..
Mesaj03.04.2009, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet açıldı. Ama pagerank güncellenmesi de yapıldı bu kapalı durduğu zaman içinde. İndeksli sayfa sayım 6000'den 2000'e indi. Kendi alanımda oturdugum ilk sırayı rakip sitelere kaptırdım. Artık ilk sayfada (ve o ilk sayfanın ilk sırasında değil) değil 4.-5. hatta 9.-10.sayfalarda çıkıyorum.

Yani Google, sıralamadaki yerimizi en az 1 yıl öncesine gönderdi. Rakip sitelerimizin gözü aydın. Çünkü rekabetten silindik.... Free bir domanle pek çok normal domaini yerinden oynatıp kendi alanımızda İLK SAYFAYA ve o ilk sayfanın da İLK SIRASINA 7-8 "özel" linkle oturmuşken............

Ne diyeyim; sağlık mağlık olsun...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj03.04.2009, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu: tamam demiştim

umudumu kesmiştim artık
Mesaj03.04.2009, 23:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.muratsenpinar.tr.gg/
www.muratsenpinar.tr.gg/
olarak siteye giirş yaplarmıyor
ama
http://muratsenpinar.tr.gg/ olarak site girişi yapa biliyorum bu sprun mu bilmiyorum ama sorunsa gidere bilir misinizz.. sieye kime ulaşamıyor hala..
Mesaj03.04.2009, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Enteresan Smile Bende de bunun tam tersi. http://www.mehmetakifardic.tr.gg/ olarak giriş yapabiliyorum; ama http://mehmetakifardic.tr.gg/ yazınca

"Servisimize simdilik Türkiyeden ulasilamiyor.
Yasadiginiz rahatsizliktan dolayi özür dileriz."

Mesajı çıkıyor...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj04.04.2009, 00:20 (UTC)    
Mesaj konusu: yola devam

Allah razi olsun tekrar sitemize ve sizlere kavustuk herkese kolay gelsin
Mesaj04.04.2009, 00:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonunda kavustuk sitemize..
şükür kavusturuna..
Mesaj04.04.2009, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Derin bie oh

Arkadaşlar gercekten çok kötü günler yaşadık hepimize geçmiş olsun ama tekrara böyle bişey yaşama ihtimaline karşı mod arkadaşlar anlatabilirlermi acaba ne yapmamız gerek örneğin kaynak kodlarını alıp saklamalımıyız yada bunu nasıl gerçekleştirebiliriz lütfen bi açıklama getirilsin
Mesaj04.04.2009, 01:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Evet açıldı. Ama pagerank güncellenmesi de yapıldı bu kapalı durduğu zaman içinde. İndeksli sayfa sayım 6000'den 2000'e indi. Kendi alanımda oturdugum ilk sırayı rakip sitelere kaptırdım. Artık ilk sayfada (ve o ilk sayfanın ilk sırasında değil) değil 4.-5. hatta 9.-10.sayfalarda çıkıyorum.

Yani Google, sıralamadaki yerimizi en az 1 yıl öncesine gönderdi. Rakip sitelerimizin gözü aydın. Çünkü rekabetten silindik.... Free bir domanle pek çok normal domaini yerinden oynatıp kendi alanımızda İLK SAYFAYA ve o ilk sayfanın da İLK SIRASINA 7-8 "özel" linkle oturmuşken............

Ne diyeyim; sağlık mağlık olsun...

bu konuda size katılıyorum
belki benim siteme verdiğim emek sizink gibi çoook değildir ! çünkü biliyorumki sizin sitenizdeki bir çok makale size ait orjinal içerik. benim sitem netten toplanmış içerik ve bilgilerle hazırlanmış bir site fakat bir çok kişi yakinen bilir bende çok emek verdim sitemi sevgi ile emek vererek yaptım pr değeri 2 olan sitem 0 olmuş hitinden bahsedemiyorum dahi tam toparladı tekrar derken bu talihsiz olaydan sonra hitimde doğol olarak büyük düşüş gösterdi.
ama ben inanıyorumki siz, ben, ve bizim gibi sitesine gerçekten gönülden, emek veren arkadaşlar sitelerimizi eskisindende daha iyi bir konuma getiririz.
fakat bunun gibi talifsiz bir olayın tekrarlanması durumunda sitelerimizi ve eski sadık ziyaretçilerimizi ve 0 lara düşen pr lerimizi bir daha toparlayamayız,zaten o şevk,azim, de kimsede kalmaz
umarım bs de böylesine uzun süren talihsiz bir olayı yine yaşamayız. bs ye olan güven ve saygımızın devam etmesi, bizlerin sitelerininde aynı şekilde ziyaretçilerimizin gözünde itibar ,güvenirliliğinin ve saygınlığının devam edebilmesi dileğiyle bu kadar uzun süreli bir sorunla karşılaşmamız dileğiyle bs yönetimindekiler,teknik servise,modlara,yardımseverlere,bs bağımlılarına ve değerli bs üyesi arkadaşlara geçmiş olsun diyip inşallah hayırlısı ile diyip durmak,duraklamak yok yola devam yıkılmadık ayaktayız diyorum Wink
herkeze saygı ve sevgilerimle..DİLEK
Mesaj04.04.2009, 02:02 (UTC)    
Mesaj konusu: sim arkadaslar

sevgikli yonetici arkadaslar acılmıs ama siteme yine girmiyor admınede giremiyorum neden dir saygılarımla

www.dogantarlamuzik.tr.gg
Mesaj04.04.2009, 04:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Sitelerini Güncellemede Başarılar...
Mesaj04.04.2009, 04:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleden düşmüsüz ama yha
Mesaj04.04.2009, 05:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ali özdemir

DİĞERLERİ BİZLERİ KISKANDIKLARI İÇİN TR.GG LER ARTIK KAPANDI DEYİP DURUYORLARDI.AMA BİZİM ÇALIŞTIGIMIZ ŞİRKET OKADAR BÜYÜKKİ BİZE SES WERDİ.TEKRAR HİZMETE DEVAM....
Önceki mesajları göster: