Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok tutlacak ama çok ;)

!!! Sellcenter A.Ş Duyuru !!!

www.sellceter.tr.gg 'nin gördüğü ilgi ve satış yoğunluğu nedeniyle www.sellcenter2.com hizmetinize açılıcaktır.

www.sellcenter2.com 'un size yeni sitesinde sağlıyacağı yenilikler.

1- Güvenli alışveriş olanaklarını yükseltildi.(Havale-Kapıda
ödeme kredi kartı ile ödeme yapım aşamasında site açıldıktan sonra en
kısa zamanda Taksitlendirme ve kredi kartıyla alış veriş sistemi
konulacaktır.)

2-sellcenter.tr.gg 'deki ürünler sınırlıydı.Yeni açılıcak olan sitemizde ürünler genişletildi.( Giyim,ayakabı.gözlük,kemer vs...)

3-SC (sellcenter güvencesi) sertifikalı ürünlerde ( Belirtilen ürünler için geçerlidir.) 1 yıl ürün garantisi verilecektir ürün patlama yırtılma ezilme yapmışsa( kullanımdan kaynaklanan şartlar dışında )sorgusuz sualsiz yenisi ile değiştirilecektir.

4-Ayrıca kendi dükkanınız yada
mağzanız var ise farklı reklam verme yöntemini ilk kez sellcenter2.com
farkı sağlıyacak kendi ürünüzü tanıtbilecek satabileceksiniz.

5-Özel sipariş yöntemi olucak
ve türkiyede yada sizin durduğunuz şehirde o ürün bittiyse biz sizin
için en geç 4-5 gün için temin edicez.(
Örn:Adidas xxx ürününü istediniz ama türkiyede hiç yok biz size onu
yurt dışından temin edicez.Ürün ölçüleri sizin isteğinize göre
olucaktır örn:47 numara xsl battal boy vs..Ve ürün yine piyasada ki
fiyatnın yarısına verilecektir.) Türkiyede ilk bizde

6-Sms yoluyla kayıtlı
üyelerimize yeni eklenen ve düşük fiyatlı ürünlerin bilgisi göderilecek
ve sms yoluyla kendinize hemen 1 tane ayırabilme imkanı sunulacak Türkiyede ilk bizde

7-Ve daha önemlisi ilk 5 gün özel indirimli ürünler konulacaktır.( stoklarla sınırlıdır.İl 5 gün sonuna kadar geçerlidir. )

Türkiyede ilk bizde

8-Müşteri hizmetlerinden ürün hakkında veya ödeme sorularınızı sorabiliceksiniz.

9-Ek olarak iş imkanı sağlıyacaktır.Nasılmı ? Cevap:Sizin aracılığınızla ( arkadaşınız,akrabanız,dostunuz,aileden yakın gibi..)
bizden bir ürün aldı bu ürün ne olursa olsun biz size ürün başına 5 TL
ödeme yapıcaz.Bu ödeme AYLIK değil Haftalık değil GÜNLÜK değil.Sadece
12 saat içinde para hesabınıza aktarılacak.(Ürün alan kişi para ödeme onayını verdiği anda sizin hesabınıza aynı anda para aktarılıcak.Ve doya doya harcayabileceksiniz.)

Türkiyede ilk bizde

10-Ücretsiz iş ilanlarınızı verebiliceksiniz. (Örn: İlgili bölümün
altına hangi işi yaptıgınız şehir , tel yazarak sellcenter2.com
aracılıyla iş imkanızı 2 atına çıkarabilirsinniz.Meslek:Dekarasyoncu
Şehir: Ankara Tel: 05xx xxx xx xx İş tel: 02xx xxx xx xx )Türkiyede ilk bizde

11-İş ortaklığı sayesinde kendi web sayfanızda ( bedava site dağil ) bizim sitemizin logo sunu yada reklamını koyarak sizden gelen üyeler için üye başına 0.20 krş kazanabileceksiniz.

12-İnanılmaz fiyatlar sadece Türkiyede ilk bizde ( 55 TL all star convers Türkiyede ilk bizde 65 TL adidas süper star Türkiyede ilk bizde her şey Türkiyede ilk bizde )

12-15 Nisan 2009 www.sellcenter2.com 'a gelerek daha fazla yenilikleri keşfedebilirsiniz.

Yeni ürün kataloğumuza bakınız www.sellcenter.tr.gg anasayfada mevcut indirip bakabilirsiniz

Bu fırsatları arkadaşlarınız yakınlarınızın duyması için dağıtınız

Reklam veya bilgi için : sellcenterbilgi( at )hotmail.com-online irtibat için hafta içi ve hafta sonu 18:00-00:00 arası

Tel: 0507 219 28 68 - Telefon ile irtibat hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arası

www.sellcenter2.com

bakmanızı istiyorum bedava sitede satış yapmak saçma geliyor ama denemek istedim yaklasık bedava siteden 10 ürün sattım biliyorum gelenlerin bedava siteden alışveriş pek doğru olmaz ama eskişehir çeresinde beni bilen bir çok kişi var güven vermek zor ama bizde yanlış olmaz almasanız bıle ziyaret etmeniz bakmanız bizi 2 kat daha mutlu ediyor yogun ilgi ve satış oldugu için ticari bir site satın aldım daha güvenilir olması için isteyenler olursa üstteki yazdıklarımda iletişim bilgileri mevcut teşekkürler sellcenter yönetimi
Mesaj12.04.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: