Forum'da ara:
Ara

sıtemızı nasıl buldunuz
cok guzel
  27%
[ 41 ]
ıdare eder
  11%
[ 17 ]
begenmedım
  61%
[ 92 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar Mesaj
Mesaj22.04.2009, 04:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

munzur-ovacik yazmış:
trakyafb yazmış:
he bide istersen anket aç hangi site daha beğenilir diye. Trakyafb yi ve snn siteyi koy 1. olmazsam ben bırakırım bu işi okey ?

sıten yerlkerde surunuyorda zıyaretcı cekmek ıstıyorsan bos bır sıte acarım onu yayınlarım Smile sotenı yayınlatmak ıcın bu yola basvurma ıstersen Smile

ben ziyaretçi çekmek istesem hitcanavarı nı kullanırım.sende korktuğunu bu kdr belli etme! gel kapışalım diorum kabul etmiorsun. bunlar boş bahaneler.
Mesaj22.04.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
munzur-ovacik yazmış:
trakyafb yazmış:
he bide istersen anket aç hangi site daha beğenilir diye. Trakyafb yi ve snn siteyi koy 1. olmazsam ben bırakırım bu işi okey ?

sıten yerlkerde surunuyorda zıyaretcı cekmek ıstıyorsan bos bır sıte acarım onu yayınlarım Smile sotenı yayınlatmak ıcın bu yola basvurma ıstersen Smile

ben ziyaretçi çekmek istesem hitcanavarı nı kullanırım.sende korktuğunu bu kdr belli etme! gel kapışalım diorum kabul etmiorsun. bunlar boş bahaneler.

lan sıkık adam ben zıyaretcı cekmek ıstesem dıyorsun soktugumun malı madem oyle neden her yerde konu acmıssın sıtem nasıl demısssınde 52 kısı goruntulemıs emege saygın yokmu lan senın soktugum sıktırgıt yazma ozaman ne sıkıme yazıyorsun burda madem kufur etmek serbest bende edeyım ozaman sen ne sıkık adamsın yav:) heryerde muhalefet oluyorsun kahrolsun fasızm ısteyene parmakda var ozellıkle sana trakya fenomen bencıl Smile zoruna gıdıyorsa adamın sıtesı yazma olum buraya sıktır gıt baska yere yaz alalala:) sıten guzel munzur-ovacik bunlar kendı sıkıklerıne yansınlar
Mesaj22.04.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sıten guzel emegıne saglık yanlız bıraz daha gelıstırılmelı ıyı gunler
Mesaj22.04.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım cok cakalsın kendi Twisted Evil kendi siten zaten neden baskasıymıs igibi yorum yapıyorsun :DAllah biliyoya bu forumda senin sitene iyi diyenlerin hepsi sensin heralde 9 - 10 tane site acıp kendi sitene mi yorum yapıyon yoksa
Mesaj22.04.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefimlishey2 yazmış:
arkadasım cok cakalsın kendi Twisted Evil kendi siten zaten neden baskasıymıs igibi yorum yapıyorsun :DAllah biliyoya bu forumda senin sitene iyi diyenlerin hepsi sensin heralde 9 - 10 tane site acıp kendi sitene mi yorum yapıyon yoksa

cok m.sin neden bılıyormusun sıteler bırlestı eger sıte ıcıne gırıp baslıgı ıyı okursan butun 5 radyonun bırlesımınden bahsedılıyor !!! yorum yapan ben degıl dıger sıtelerın bırlessen sıtelerın yorumudur ıyı okursan sıte ıcerıgını anlarsın ha ıpnolara bakmayı da bılmıyorsan ben ogreteyım sana google sıte sahıbı ıp no yaz cıkan sıtelerde bende 5.cı gorunen tıkla orda sıte ısımlerını yaz aynı ıp no olmadıgını gorursun

Kimden

erenaykas Konu:

??
bugun, 18:113:29

--------------------------------------------------------------------------------

Bana yardımcı olurmusun nasıl üsteki mavi şeyi senin gibi değişik şeyler yapabilirim

bakj bız gerekene yardım edıyoruz burdakı oylama da umrumuzda degıl sıte ıcı oylamaya ve sıtedekı aktıf kullanıcılarea goz atarsan kım neyı amaclıyor kım ne kadar ıyı gorursun yınede senın yorumun saol!!! ama mal olmadan once pazarı ıyı bılmen gerek anlayana

http://www.munzur-ovacik.tr.gg/

http://www.ovacikradyo.tr.gg/

http://www.munzurkanali.tr.gg/
Mesaj22.04.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

haha bana
Alıntı:
munzurkanali.tr.gg
özel msj atıyo mesajda yazan bu
Alıntı:
sıteler bırlestı eger sıte ıcıne gırıp baslıgı ıyı okursan butun 5 radyonun bırlesımınden bahsedılıyor !!!
Alıntı:
munzur-ovacik.tr.gg
de foruma sunu yazyo
Alıntı:
sıteler bırlestı eger sıte ıcıne gırıp baslıgı ıyı okursan butun 5 radyonun bırlesımınden bahsedılıyor !!!
nedense iki farklı kisi aynı mesajı atıyo ne tesadüf bea üstelik sondaki ünlem isaretleri bile yerli yerinde konmus
Mesaj22.04.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefimlishey2 yazmış:
haha bana
Alıntı:
munzurkanali.tr.gg
Alıntı:
Alıntı:
munzur-ovacik.tr.gg
de foruma sunu yazyo
Alıntı:
nedense iki farklı kisi aynı mesajı atıyo ne tesadüf bea üstelik sondaki ünlem isaretleri bile yerli yerinde konmus

bunları yazanda bu arkadas ıyı okuyun dıyecek soz yok

ha bılmıyene ogretebılırsın bırde burda bosuna yorum yapma 950 okuma var ıclerınden 20 sı kotu demıs kı bılıyorum ıcerıgı battı o kısılere ıt urur kervan yurur demıs atalarınız ıtı baglarsan kapıya ya havlar yada ınler ama baglı oldugundan kendıne zarar verır anlayana

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

Re: HAHAHA:??
Bugün, 19:02:13

--------------------------------------------------------------------------------

ıbnelık degılmı bea sıtenı herkese kotu oLarak tanıtacam sırf gıcıklık adına yurube

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

Bugün, 19:04:15

zoruna gıdenın borusuna gıtsın sıtenı herkese kotu tanıttım hahaha
benim sıtem hakkında kotu yorum yaptıgın ıcın sıtenı herkese kotuledım zevzek adam benımle ugrasılmaz olum bız adamı harcarız<<<<<<<<<<<-------buda ılgınc bır yaklasım degılmı zoruna gıtmıs bellı

Mesaj22.04.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

munzur-ovacik yazmış:
sefimlishey2 yazmış:
haha bana
Alıntı:
munzurkanali.tr.gg
Alıntı:
Alıntı:
munzur-ovacik.tr.gg
de foruma sunu yazyo
Alıntı:

ha bılmıyene ogretebılırsın bırde burda bosuna yorum yapma 950 okuma var ıclerınden 20 sı kotu demıs kı bılıyorum ıcerıgı battı o kısılere ıt urur kervan yurur demıs atalarınız ıtı baglarsan kapıya ya havlar yada ınler ama baglı oldugundan kendıne zarar verır anlayana

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

ıbnelık degılmı bea sıtenı herkese kotu oLarak tanıtacam sırf gıcıklık adına yurube

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

benim sıtem hakkında kotu yorum yaptıgın ıcın sıtenı herkese kotuledım zevzek adam benımle ugrasılmaz olum bız adamı harcarız<<<<<<<<<<<-------buda ılgınc bır yaklasım degılmı zoruna gıtmıs bellı

Dün boktun bugün koktun sen kimsinde harcıyacan adamı.Herkese artistlik yapma.Beğenenlere tşkr ediosan beğenmeyenlerede saygı duy.Adam sana görüşünü yazıo beğenmediyse saygı duymalısın.Her lafa atlama öyle.Zaten biraz daha böyle konuşursan kendin harcanacaksın emin ol Wink
Mesaj22.04.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
munzur-ovacik yazmış:
sefimlishey2 yazmış:
haha bana
Alıntı:
munzurkanali.tr.gg
Alıntı:
Alıntı:
munzur-ovacik.tr.gg
de foruma sunu yazyo
Alıntı:

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

Kimden

sefimlishey2.tr.gg Konu:

Dün boktun bugün koktun sen kimsinde harcıyacan adamı.Herkese artistlik yapma.Beğenenlere tşkr ediosan beğenmeyenlerede saygı duy.Adam sana görüşünü yazıo beğenmediyse saygı duymalısın.Her lafa atlama öyle.Zaten biraz daha böyle konuşursan kendin harcanacaksın emin ol Wink

1:sen mesajı hangı yonunle anladın merak edıyorum
2: o tehtıt mısalı mesajı yazan ben degıl ıyı okursan shimiley denen kısı bana attıgı ozel mesaj sıtemı bılerek boyle kotuledıgını kanıtlayan ozel mesajını buraya yolladım
3: ben sıtemı yukarılara tasıyıp reklam etmıyorum sız cok sukur edıyorsunuz yanı zorunuzamı gıdıyor bılmem ama sız yazıyorsunuz sıtem ustlere cıkıyor
4: mesajı bır daha oku tehtıt mısalı yazılan harcarım dıyen ben degılım bana yazılan mesajı yolladım ha 5 yok ama sana dıyeyım adam ol

Mesaj22.04.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

la pezevenklik yapma muncir misin pancar mısın ne boksan serefsiz sana özel mesaj bi tane bile atmadım atmayıpda attı diyeni s.... ler mi göt kodugumun koministi sivas da alayınızı yaktık alayınıda yakarız Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj22.04.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefimlishey2 yazmış:
la pezevenklik yapma muncir misin pancar mısın ne boksan serefsiz sana özel mesaj bi tane bile atmadım atmayıpda attı diyeni s.... ler mi göt kodugumun koministi sivas da alayınızı yaktık alayınıda yakarız Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ıste ornek sıze sıtenın neden begenılmedıgının bırde ozel mesaj atmadım dıyor bır ınsan burda bu kadar cırkeflesebılıyorsa gerısını sız dusunun dıyecek bırsey yok ayrıca ınsan sadece ınsandır yananların cezası verılıyor verılecekde ornek verıldı dagda oldu bırısı yaktıgı yerde oldu Muslumanım dıyorsun bır ınsana kıyan bır mıllete kıymıstır dıyecek baska bırsey yok

Mesaj23.04.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
dagda oldu bırısı
sen bu lafla kimi kasteddigini söylesene muhsin yazıcıoğlundan bahsetmiyorsundur insallah sen nerelisin bana soylesene bilgisayardan artistlesmek kolay sivas lıyım de de senle bi gorusek
Mesaj23.04.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopturkish yazmış:
Alıntı:
dagda oldu bırısı
sen bu lafla kimi kasteddigini söylesene muhsin yazıcıoğlundan bahsetmiyorsundur insallah sen nerelisin bana soylesene bilgisayardan artistlesmek kolay sivas lıyım de de senle bi gorusek
delıkanlı olan burda herkesın ıcınde kendını delı kanlı gosterme ayagına takılıp klavye delıkanlılıgı yapmaz meıl adresımde var ozel mesaj yolladıgın gıbı ozel mesaj yolu var yazma olurmu bu guzel sayfaya kırlı yazılarını yazma cunku benım herseyden once bır anneye saygım var onun hatası degıldır senın gıbı bır cocugun annesı olmak yada en azından o haketmıyordur sımdı garıban bır sekılde ewde otururken cocugunun pıs ısler yaptıgı ve herkese satasıp kufur yemesı annenın sucu degıldır cocugun bızzat sucudur bırak bu ıslerı don evıne satasacaksın bırıne garıban annene kufur edecekler sende mutlu olup sende edeceksın ona oda sana burda annenın sucu ne benım sana tavsıyem otur oturdugun yerde kımseyede kufur etme artı ben nerelıyım bellı acık adres ıstersende verırım sorun degıl memleket DERSİM sımdı ıyı gunler annelerın ellerınden operım..
Mesaj23.04.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

munzurkanali yazmış:
photoshopturkish yazmış:
Alıntı:
dagda oldu bırısı
delıkanlı olan burda herkesın ıcınde kendını delı kanlı gosterme ayagına takılıp klavye delıkanlılıgı yapmaz meıl adresımde var ozel mesaj yolladıgın gıbı ozel mesaj yolu var yazma olurmu bu guzel sayfaya kırlı yazılarını yazma cunku benım herseyden once bır anneye saygım var onun hatası degıldır senın gıbı bır cocugun annesı olmak yada en azından o haketmıyordur sımdı garıban bır sekılde ewde otururken cocugunun pıs ısler yaptıgı ve herkese satasıp kufur yemesı annenın sucu degıldır cocugun bızzat sucudur bırak bu ıslerı don evıne satasacaksın bırıne garıban annene kufur edecekler sende mutlu olup sende edeceksın ona oda sana burda annenın sucu ne benım sana tavsıyem otur oturdugun yerde kımseyede kufur etme artı ben nerelıyım bellı acık adres ıstersende verırım sorun degıl memleket DERSİM sımdı ıyı gunler annelerın ellerınden operım..
munzur-ovacik
Mesaj23.04.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

munzurkanali yazmış:
photoshopturkish yazmış:
Alıntı:
dagda oldu bırısı

kimseye kufur ettigimiz yok bende senin annenin ellerinden operim dün baska kisiyiz diyordun hani bak aynı kişiymişiniz ben sana sormadım nerelisin diye munzur-ovacik.tr.gg ye sordum demek ki aynı kisisiniz neyse bi daha anneli manneli laflar soyleyip de tepemi attırma senin annende benim annem gibi evde oturuyomu bariii biz BİZ SİZİN GİBİ BÖLÜCÜLERLE UGRASIYORUZ KÖTÜ İŞ YAPTIGIMIZ DA YOK KİMSEYE KÜFÜR ETTİGİMİZDE YOK BOSUNA UGRASMAYIN BU MEMLEKET İKİ ÇAPULCUNUN ÇABASIYLA BÖLÜNMEZ BİZDE TÜM DÜNYA SALDIRDI CANAKKALEDE NE OLDU DA SİZ HEVESELENİYORSUNUZ ...SİZDE SUC YOK SİZİ BURALARDA BARINDIRANDA SUÇ ...
Önceki mesajları göster: