Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.04.2009, 05:33 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS TASARIM İÇERİK DUZENLEME YARDIM!!!!

s.a arkadaşlar ben şimdi bir tasarım buldum internetten onu siteme uyguladım amma velakin orda sayfaların içeriğini nasıl duzenlicem ilk site açıldığı olan bölümü duzenleyebiliyorum da diğer bölümleri nasıl duzenlicem mesela blog resimler diğer yerleri girin bi bakın siteye pccolig.tr.gg anlarsınız zaten iletişim bölümüne link verdim ama içeriğini düzenliyemiyorum nasıl yapcez acaba bilmem anlatabildimi

başka birşey daha bu tasarımları tasarım ayarlarında uğraşmak çok zahmetli oluyor bunları normal bedava-sitemin tasarımlarını kullanabildiğimiz gibi kullanabilirmiyiz acaba??
Mesaj23.04.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS TASARIM İÇERİK DUZENLEME YARDIM!!!!

pccolig yazmış:
s.a arkadaşlar ben şimdi bir tasarım buldum internetten onu siteme uyguladım amma velakin orda sayfaların içeriğini nasıl duzenlicem ilk site açıldığı olan bölümü duzenleyebiliyorum da diğer bölümleri nasıl duzenlicem mesela blog resimler diğer yerleri girin bi bakın siteye pccolig.tr.gg anlarsınız zaten iletişim bölümüne link verdim ama içeriğini düzenliyemiyorum nasıl yapcez acaba bilmem anlatabildimi

başka birşey daha bu tasarımları tasarım ayarlarında uğraşmak çok zahmetli oluyor bunları normal bedava-sitemin tasarımlarını kullanabildiğimiz gibi kullanabilirmiyiz acaba??

Tasarımı ayırmadan hem tasarımın üstündeki yazıya hemde altındaki yazıya ekemişsin,Tasarımı ayırman lazım..
Mesaj23.04.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl yapcaz

abi bana balık yemeyi değil tutmayı öğretin Smile nasıl yapılıyor
ben tasarım altı bölümünü bişe yazmadım
Mesaj23.04.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim tasarımın aynısı Smile) ben bile yapabildigime göre sen hayde hayde yaparsın yapamadıgını özel mesaj at yardım edim:D kolay gelsin

Mesaj23.04.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kolay tasarımlar bulacağın bir yer biliyorum gel benim siteme butun tasarımlar bedava-siteme uyarlı kullanımı çok kolay

Önceki mesajları göster: