Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2013, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim yüklerken Yüklendi yazısı gelmiyor. Sayfayı yenileyince resim yüklenmiş oluyor. Üyelik panelini geliştirseniz iyi olur ya ayrı üyelik formu filan güzel olur bence. Wink
Mesaj14.02.2013, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sadece resim upload edilmeyip flash uzantılarda yüklenebilsey di iyi olurdu.
Mesaj14.02.2013, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin en altındaki reklamı kaldırın yeter

✔PHP || ✔HTML || ✔Javascript || ✔Css || ✔C#
Mesaj14.02.2013, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelik sisteminin düzeltilmesi ve profil sayfalarının gelmesini tüm b-s ailesi olarak talep ediyoruz.
Mesaj14.02.2013, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-pinari yazmış:
Bir ekstra olsa böyle ip adresi yazsak..
O ip adresine sahip kişiler sitemize giriş yapamasa... Rolling Eyes

abartıya bak ya
Mesaj14.02.2013, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
js, css gibi dosyaları upload edebileceğimiz bir özellik olsa, bs daha profesyonel olur. bende hosting var, hallediyorum bu sorunu ama, olmayanlar ne yapsın..

sana katılıyorum kardeşim.
Mesaj14.02.2013, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence...

xml,html,php gibi dosyaları sitemize upload edebilelim.FTP sitili gibi.
Mesaj14.02.2013, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
js, css gibi dosyaları upload edebileceğimiz bir özellik olsa, bs daha profesyonel olur. bende hosting var, hallediyorum bu sorunu ama, olmayanlar ne yapsın..

Size katılıyorum.

@admintarik Tarık bey, resimleri upload edebiliyoruz ama bence diğer hertürlü dosyayıda upload edebilmeliyiz. Mesela .css .js .xml .html .swf .flv .mp4 Hertürlü dosyamızı upload edebileceğimiz bir alan iyi olur. Aslında bu tamda ekstralara girmiyor ama dikkate alırsız belki Smile
Mesaj14.02.2013, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
%100 katılıyorum host olduğu zaman dış sitelere bağımlı kalmayıda çözebiliriz.Şuan en önemli ihtiyaç doğrusu Confused
Mesaj14.02.2013, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaanhosting yazmış:
reisarda yazmış:
video yükleme,swf vb.
sonra Üyelik sistemi. Özellikle Üyelik Sistemini Daha Çok İstiyorum.

Katılıyorum

katılıyorum AYNEN
Mesaj14.02.2013, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: İstek

1-) Site İçi Arama Motoru
2-) Bedava-Sitem Disk (Yandex Disk gibi ..)
3-) Forum tamamen değişmeli (Görünüm kötü çünkü)
Mesaj14.02.2013, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide sağdaki reklam kalkmalı her yer reklam doldu
alttaki ücretsiz site oluştur neysede. SAĞDAKİ VAR. eskisi gibi üstte olsa teK. iyi olurrrrrrrr
Mesaj14.02.2013, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adminim Bence Ekstraları bırakalım'da,
Gülücükler'i Değiştirelim (İFADELER) Değiştirme zamanı gelmedi mi?
Adminim Çok ama çok eski Bir İfade kullanıyoruz..
Bir Forum sitesinin'de boyleydi 2 Senede değiştirdiler ama Bizimkisi Çok az gün sürecek Hatta Gün de değil saat sürecek Wink
Adminim bu kabul olursa Bedava-sitem Zirvelere çıkar daha güzel ve Profesyonel Olacağız (:

Mesaj14.02.2013, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Ekstra Bölümüne Siteyi En Çok Ziyaret Eden Kullanıcılar Gibi Birşey Vede Siteye IP GÖSTERİCİ GİBİ BİRŞEY KOYSAK ADAM KENDİNİ BİLİR SİTEDE KENDİNİN EN ÇOK KALDIĞINI ADINI SOYADINI VERİRSE BİZDE ONUIN ADINI YAYINLARIZ...
Mesaj14.02.2013, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
aynen katılıyorum olabilir