Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.05.2013, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş galiba şunu demek istiyor;

Diğer sayfalarda tasarım gözükecek, (ana sayfa - iletisim) gibi ama mesela bos bir sayfada (yeni sayfa başlığı) olan sayfada tasarım gözükmeyecek yani tasarımsız olacak...Ben böyle anladım inş doğru anlamışımdır.Doğru mu anlamışım?

Mesaj11.05.2013, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
cskalitemcs yazmış:
Şaka mısın ? Very Happy Ya Bomboş Sayfa TasarımGözikmicek Diyorum

Ya siz benimle alay ediyorsunuz,ya da ben sizi doğru anlamıyorum.

Tamamen tasarımın gözükmemesi için kod veriyorum."Hayır,ben boş bir sayfa istiyorum" diyorsunuz.Boş bir sayfa açılmasını gösteriyorum,o zaman da tasarım gözükmesin diyorsunuz. Shocked Confused

@Search-networks adam tasarım durcak bir adrese yönlendirince boş sayfa olmasını istiyorum diyor.Alay felan etmiyor

Mesaj11.05.2013, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

burakgencan yazmış:
search-networks yazmış:
cskalitemcs yazmış:
Şaka mısın ? Very Happy Ya Bomboş Sayfa TasarımGözikmicek Diyorum

Ya siz benimle alay ediyorsunuz,ya da ben sizi doğru anlamıyorum.

Tamamen tasarımın gözükmemesi için kod veriyorum."Hayır,ben boş bir sayfa istiyorum" diyorsunuz.Boş bir sayfa açılmasını gösteriyorum,o zaman da tasarım gözükmesin diyorsunuz. Shocked Confused

@Search-networks adam tasarım durcak bir adrese yönlendirince boş sayfa olmasını istiyorum diyor.Alay felan etmiyor

Zaten söyledim ya,ben onun sorusunu doğru anlamadım. Wink
Mesaj11.05.2013, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknografik yazmış:
Arkadaş galiba şunu demek istiyor;

Diğer sayfalarda tasarım gözükecek, (ana sayfa - iletisim) gibi ama mesela bos bir sayfada (yeni sayfa başlığı) olan sayfada tasarım gözükmeyecek yani tasarımsız olacak...Ben böyle anladım inş doğru anlamışımdır.Doğru mu anlamışım?

aynen öyle kardeşim
Mesaj11.05.2013, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapmayı bilen var mı kodu mu var acaba ?
Mesaj12.05.2013, 03:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş yapiyoruz gibi istiyor adam hani ögrenk veriyoya bomboş sayfada tasarımın onun gibi istiyo işte biyerlerde gördüm ama nerde oldugunu bulamadım
Mesaj12.05.2013, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

isiktoplist yazmış:
arkadaş yapiyoruz gibi istiyor adam hani ögrenk veriyoya bomboş sayfada tasarımın onun gibi istiyo işte biyerlerde gördüm ama nerde oldugunu bulamadım

He Mesela GrafikDizayn
Moderatörümüzün sitesindeki tasarım önizlemesi veriyor ya bomboş sayfa öyle istiyorum
Mesaj12.05.2013, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

Kardesim sen problemini düzgün anlat.Diğerleride problemi anlamadan cevap yazmasın.Bunun sonu tartışma olur.. Smile
Mesaj12.05.2013, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: site ismi lütfen yardımcı olun :)

ya arkaşalar ben sitemi yaptım hazır google da yayınlamak için kod gerekiyor o o kodu sitenin url sini yapıştırmam lazım yani sitenin adını nerden değiştireceğiz bir türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sewinirim şimdiden saolun
Mesaj12.05.2013, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site ismi lütfen yardımcı olun :)

helmax yazmış:
ya arkaşalar ben sitemi yaptım hazır google da yayınlamak için kod gerekiyor o o kodu sitenin url sini yapıştırmam lazım yani sitenin adını nerden değiştireceğiz bir türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sewinirim şimdiden saolun

Ayrı konu Aç Benim Konumdan Ne İstiyorsun

@Tastekineglence

Anlattım Ya. Bak Örnek Sitelere Anlarsın Verdim Orda
Mesaj12.05.2013, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

cskalitemcs yazmış:
He Clean Olması Gerekmiyor illa Css De Tasarım Yaptık Ya Tasarım üstü altı felan bir sayfada onlar gözükmesede olur

sende css desgini kullan
Mesaj12.05.2013, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site ismi lütfen yardımcı olun :)

helmax yazmış:

Lütfen reklam yapmayınız..!
Mesaj12.05.2013, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyun-moyun-site-53 yazmış:
cskalitemcs yazmış:
He Clean Olması Gerekmiyor illa Css De Tasarım Yaptık Ya Tasarım üstü altı felan bir sayfada onlar gözükmesede olur

sende css desgini kullan

Yok Ya

Bilen Yokmu Ya
Mesaj12.05.2013, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

cskalitemcs yazmış:

css desgini kullan
Mesaj12.05.2013, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

Ekstralardan introyu aktif et.Ve siteye giriş yazan yere boşluk bırak space ile..Umarım istegin budur.DDegilse kusra bakma elimden bu kadar geliyor.. Wink
Önceki mesajları göster: