Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2013, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Guzel-Web | Yarisma Var |

Guzel-Web Yarışma Var
Katılım için http://guzel-web.tr.gg/ (ana sayfasına verdiğimiz şeyi doldurunuz)

Kaç Kişi Kazanacak?

2 kişi kazanıcaktır 1. ye ve 2.ye ayrı ödül
Yedekler Kaç Tane Olucak?
1 Tane Yedek Olucaktır.

Ödüller Neler Olucak?

1.ye verilicek ödül
Sinirsiz Link Takas(Karsiliksiz)
introda sinirsiz banner
sitemizin altında banner & Logo Ne İsterse
sitemizin üstünde banner & Logo Ne İsterse
3 adet Logo + Banner (istedigi gibi)
2.ye verilicek ödül
1 Ay Link Takas(Karsiliksiz)
2 adet Logo + Banner (istedigi gibi)
Yedeğe Verilicek Ödül
1 adet Logo + Banner (istedigi gibi)
Mesaj22.06.2013, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılın Sizide Bekliyoruz!
Mesaj22.06.2013, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle başarılar.
Eleştirimide yapmak istiyorum.
Bu yarışmaya kimse katılmaz bence çünkü, mantıklı düşünücek olursak bir yarışmaya katılmak için gerçekten diğer sitelerden daha iyi olduğumuzu düşünmemiz gerekir.
Bunun içinde yeteri kadar sitemize emek vermiş olmamız gerekmektedir. Ve bu yarışmanında bu kadar basit ödülleri olmaması lazım.
Örneğin bir profesyonel tasarım veya çok hit sahibi olan bir site sizin sitenize sponsor olursa onun sitesinde 1 ay reklam gibi ödüllerde bulunabilirsiniz.
Tabi elinizden geldiğince ödüller bulabilirsiniz ama ödül seçerken ve böyle bir web sitesi seçerken hedef çok önemli çünkü sizin sitenizinde iyi olması lazım.
Ödülü alacak bir muhtereminde sitesinin iyi olması lazım anlatabiliyorumdur inşallah. Ben tekrardan başarılar diliyorum.
İnşallah eleştirimi verdiğim öğütü dikkate alır ve dinlersiniz iyi çalışmalar... Wink
Mesaj22.06.2013, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

manshess yazmış:
Öncelikle başarılar.
Eleştirimide yapmak istiyorum.
Bu yarışmaya kimse katılmaz bence çünkü, mantıklı düşünücek olursak bir yarışmaya katılmak için gerçekten diğer sitelerden daha iyi olduğumuzu düşünmemiz gerekir.
Bunun içinde yeteri kadar sitemize emek vermiş olmamız gerekmektedir. Ve bu yarışmanında bu kadar basit ödülleri olmaması lazım.
Örneğin bir profesyonel tasarım veya çok hit sahibi olan bir site sizin sitenize sponsor olursa onun sitesinde 1 ay reklam gibi ödüllerde bulunabilirsiniz.
Tabi elinizden geldiğince ödüller bulabilirsiniz ama ödül seçerken ve böyle bir web sitesi seçerken hedef çok önemli çünkü sizin sitenizinde iyi olması lazım.
Ödülü alacak bir muhtereminde sitesinin iyi olması lazım anlatabiliyorumdur inşallah. Ben tekrardan başarılar diliyorum.
İnşallah eleştirimi verdiğim öğütü dikkate alır ve dinlersiniz iyi çalışmalar... Wink

teşekkürler ben @Guzel-web Açılışa Özel Yarışma Kardeşim
Katılan Katılır.
Mesaj22.06.2013, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu zihniyetle olmaz kardeşim.
Tekrarlatarak söyliyorum dediklerimi rica ediyorum iyi düşün.
Mantıklı düşünürsek örnek güzel olan bir site oylama yapılırsa her zaman kazanır.
Fakat bu tür oylama yapan herhangi bir web sitesinin baştan sağma olmaması gerekir.
Bu yüzden katılımların sürekli olması için dikkatli özenli çalışmalar sergilemeniz çok önemlidir, ve önemli olucaktır.
Neyse ben sizi düşündüğüm için bu tür yorumlarda bulundum. Tekrardan ve son olarak başarılar...
Mesaj22.06.2013, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sad
Mesaj23.06.2013, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

+++ Güncel +++
Önceki mesajları göster: