Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2014, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada haberim var Smile
Resim
Mesaj11.10.2014, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Fakat Tasarımı Değiştirmelisin Forum İçin Uygun Değil Bence
Mesaj11.10.2014, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim imleci bence değiştirmelisinkötü değil fakat bir forum için uygun görmedim kendin bir imleç tasarlayabilirsin photoshopdan ona bile gerek yok farklı farklı programlar var.
Onun haricinde siteni güzel buldum
Mesaj11.10.2014, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

KWEBlog yazmış:
Kardeşim imleci bence değiştirmelisinkötü değil fakat bir forum için uygun görmedim kendin bir imleç tasarlayabilirsin photoshopdan ona bile gerek yok farklı farklı programlar var.
Onun haricinde siteni güzel buldum

Bu konuyla ilgileneceğim teşekkürler Smile

@minecraft-bloq: Malesef tek düzgün tasarımımız bu Sad
Mesaj11.10.2014, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana yarar veriyor mu?
Mesaj11.10.2014, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

Sen cevap yazma! Tüm postalarının yararı yok gelip insanları rahatsız edip duruyorsun.
Mesaj11.10.2014, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

@nirvanaforum VOSA başlığında olay çıktı burada da çıkarsa hakkında gereken işlem kesin yapılacaktır emin ol.Lütfen daha da insanların başlığına olay çıkaracak şeyler yazıp durma..
Mesaj11.10.2014, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

@nirvanaforum VOSA başlığında olay çıktı burada da çıkarsa hakkında gereken işlem kesin yapılacaktır emin ol.Lütfen daha da insanların başlığına olay çıkaracak şeyler yazıp durma..

VOSA başlığı mı? Bir olay mı oldu benim haberim yok ?
Uzun süredir bs'de yokum da .s
Mesaj11.10.2014, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Dakika;
1. si Ben Kendisini Tebrik Ettim Hakaret Etti!
2. si ben Vosa Nın Konusundaki Olay benden dolayı olmadı! Eski konusundaki hakaretelrinden dolayı çıktı!
Mesaj11.10.2014, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

Geçen gün de benzer bi konudan uyarmıştım. Yakışmıyor sizlere. Herkes bu ortamda birbirlerinden bir şey kazanması gerekirken birbirinize zarar vermeyin.
Mesaj11.10.2014, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten silindiğinde acıların çocuğu gibi yalvardın söz tasarımı bile değiştireceğim dedin açtırdık haddini aşırı aştın!

Çal çal çal çal her emeği çalıyorsun ! Saygın da yok!
Siten tekrar silindiğinde dersini alacaksın.

Sen çalmaya devam et ben emek hırsızı siteleri sildirmekten vazgeçmeyeceğim.
Mesaj11.10.2014, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

Geçen gün de benzer bi konudan uyarmıştım. Yakışmıyor sizlere. Herkes bu ortamda birbirlerinden bir şey kazanması gerekirken birbirinize zarar vermeyin.

Ben uyarımı yaptım sadece gerisine karışmam.Ben nirvanaforum'un iyiliğini düşünüyorum böyle yapmaması lazım yaparsa ceza alabilir.
Mesaj11.10.2014, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nirvanaforum silindiğinde kendisi de kabul etmişti facebooktan haksız olduğunu.
Tekrar açtırmaz olaydım halen aynı şeylere devam ediyor.
Valla artık ben şikayet etmiyorum zaten benim dışında herkes senden şikayetçi nirvana.
Mesaj11.10.2014, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
nirvanaforum yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

Ben uyarımı yaptım sadece gerisine karışmam.Ben nirvanaforum'un iyiliğini düşünüyorum böyle yapmaması lazım yaparsa ceza alabilir.

Bi açıklama yapayım yanlış anlaşılma olmasın. Yorumu desteklediğim için alıntı olarak gösterdim. Herkes birbirinin iyiliğini düşünmeli zaten Smile
Mesaj11.10.2014, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes iyi olmalı zaten ama emek hırsızlığı yaptıktan sonra site başlığına hakaretli konuşmak, yani artık iyi niyeti ne kadar kullanabiliriz söyler misiniz? Defalarca uyarıyorum ben bu kişiyi
Önceki mesajları göster: