Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2021, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Plus paketi hakkında

Ben Bedava sitemin ilk kurulduğu yıldan beri katılımcısıyım. İlk sitem orhanyildiz.tr.gg dir. O zaman Selin Erbaş Yöneticiydi.
Şu ana kadar memnunum ve bundan sonra Profosyonel bir şekilde üyeliğimi sürdürmek istiyorum.
Bu sebeple Plus paketine geçmek istiyorum.
1- Plus paketine geçtiğimde kaç günde aktif olur.
1- Paketim Geçtiğim tarihtenmi başlanır ve her yıl aynı tarihtemi yenilemem gerekir.
3- Haberleşmeyi ve gerektiğinde destek almayı forum dışında nasıl yapabilirim.
4- Destek almak için belirli bir kişimi belirleniyor.
5- Ayrıca bu paketin benim aklıma gelmeyen konuları varsa açıklamanızı beklerim.
Esenlikler dileğiyle.
İletişim:
Gsmk: 505 030 36 80
Tel/Faks: 224 371 90 87
E-Mail: orhnyldz08hotmail.com
Mesaj04.11.2021, 00:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Orhan bey,

Yönetici değilim fakat sorularınıza yanıt verebilecek tecrübede olduğumu bilmenizi isterim.
Yakın zamanda bir yöneticinin sizlere dönüş yaparak daha net cevaplar vereceğini umuyorum.

1- Plus paketine geçtiğimde kaç günde aktif olur.

Satın almış olduğunuz paketiniz en geç bir hafta içerisinde aktif olacak ve hizmetinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

2- Paketim Geçtiğim tarihtenmi başlanır ve her yıl aynı tarihtemi yenilemem gerekir.

Paketi satın aldığınız tarih baz alınır ve her yıl bu tarihe göre ödemenizi yaparak hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz.

3- Haberleşmeyi ve gerektiğinde destek almayı forum dışında nasıl yapabilirim.

destek @ bedava-sitem.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Size sürekli iletişim halinde olabilmeniz için bir irtibat numarası verilicektir.

4- Destek almak için belirli bir kişimi belirleniyor.

Bedava-sitem yöneticisi olarak irem-admin olarak yönetici olduğunu biliyoruz. Satın alma işleminizden sonra sizinle kendisi ilgilenicektir.

5- Ayrıca bu paketin benim aklıma gelmeyen konuları varsa açıklamanızı beklerim.

Paketi satın aldığınızda sitenizdeki tüm reklamlar kaldırılır ve siz sitenize reklam alarak küçükte olsa gelirler elde edebilirsiniz. lale-kirtasiye sitenizi premium pakete yükselttiğinizde site adresiniz seçiminize göre lale-kirtasiye.com, lale-kirtasiye.net gibi bir adrese sahip olursunuz. Bunun dışında bedava-sitem ekstralarından kontrol edebileceğiniz gibi bazı özellikleride kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google'de iyi sıralarda yer alabilmeniz için .com .net .org gibi adresleri kullanmanız önemlidir.

Aklınıza takılan soruları, satın aldıktan sonra destek ihtiyaçlarınızı profilimde bulunan telefon numarasından ulaşarak iletebilirsiniz.

Sevgiler.

En son sunephecocuk tarafından 04.11.2021 00:23:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: