Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ben kendime yeni sayfa oluşturda bi site yaptım..

ark ben kendime yeni sayfa oluşturda bi tema yani site yaptm.bunu css bölümünü ayarladm.forumda bi ark bi kod önermş menü gizxleme diye bide her sayfaya kodları yapıştırman gerekmez die. ben onun dedii gibi yaptm ama linklere tıklayınça içerik aşağıda gözüküor. sayfanın ortasında gözükmüor. mesela www.baktube.tr.gg gibi nere tıklarsan ortada

ha bide bi sdorm daha olaçak.baktube sitesinde çoğu linklere tıklayınça farklı sayfada farklı bi site açılormş gibi mesela dini sayfasına tıklayınça tema değişir. onu nsl yapaçaz

lütfen bu konuda bilgisi olan yaazdn her önüne gelen yazmasn

Mesaj05.10.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

İk sorunuz için cevap: bu kodu css bölümüne ekleyiniz;

h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow tasarım ayarları

Arrow css desing seçin

Arrow gelişmiş ayarlar

css kodu bölümüne ekleyiniz;

Kod:

her sayfaya farklı tasarım ekleme

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33939&highlight=her+sayfaya+farkl%FD+tasar%FDm+ekleme
Mesaj05.10.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
İk sorunuz için cevap: bu kodu css bölümüne ekleyiniz;

krdş bunu yapdm ama yine sayfanın altında çıktı anlamadm gittim girin siteme bakn bi koda basn aşağıda çıkıor

Mesaj05.10.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eminmisiniz ben göremedim Question
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Eminmisiniz ben göremedim Question

krdş sana şöle anlataım şimdi mesela baktube deki gibi.dini sayfama tıklayınça ana sayfadaki kodlar gidio sadece dinnle ilgili sayfa çıkıo.ama bnm nere tıklarsan tıkla sayfasnn altında bide sol ve ortadaki kodlarda çıkıo

Mesaj05.10.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınızı her sayfaya eklemelisiniz mesela ana sayfaya din bölümünüz var o sayfaya vb.. Wink
Mesaj05.10.2008, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Tasarımınızı her sayfaya eklemelisiniz mesela ana sayfaya din bölümünüz var o sayfaya vb.. Wink

k. bakmaın sizinde vaktinizi alıom . ben şöle bişi istiom krdş mesela ıçeblueda hangi linke tıklarsan tıkla ortada çıkıo anasayfada demi. bende öle bişi yapmak istiom. mesela hangi linke tıklarsam tıklayayım benm sitemdeki kodlar yernde çıksn aşağıda deil

Mesaj05.10.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:

krdş mesela senn siten gzl iletişime tıklayınça sadece tek bi başlık açılıo sadece iletişim yeri linkler menüler falan çıkmıo bölre bişi istiom

bide sendeki linklere tıklaınça içerik ortada çıkıo bende aşağıda nsl oluo anlamadm kafam karıştı vala iibi açıklaın

Mesaj05.10.2008, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen en iyi css bölümünü biraz incele orada gerekli bilgilere ulaşırsın.. Wink
Önceki mesajları göster: