Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2007, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Artik WWW.VATANBIZIM.TR.GG var.

Arkadaslar elimden geldigince güzel bir site yapmaya calistim.Belki görüntü olarak cok fazla bir sey yok gibi ama ICERIK olarak cok IDDIALIYIM. Siteme hepinizi bekler ve sadece beklemekle kalmaz hepinizin ÜYELIGINI isterim.Cünkü gercekten de gelen olumlu tepkiler bana az da olsa cesaret verdi.Gün gectikce daha da cok bilgi ve degisik konular eklenecektir. Hertürlü soru ve istege HAZIRIM. Sizden istegim siteyi gercekten sakin bi sekilde gezinmeniz. Hatalarim varsa simdiden affola.Unutmayalimki hepimiz kardesiz ve bu VATANBIZIM dir.
Bu arada reklam almak isteyen ve vermek istaeyen ildirsin. Ciddi ve iddiali ve bu siteye uygun kardeslerimle kardes site olmak isterim.
not:Google reklamlarini tiklamayida unutmayin.
Hepiniz ALLAH`a emanet olunuz.
http://vatanbizim.tr.gg
Mesaj12.08.2007, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam Siten Güzel Banada Bekleriz

WwW.Pccocugu.tr.gg
Mesaj12.08.2007, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardes sagolasin.Seninki güzel olmus.
Mesaj12.08.2007, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.f5-fm.tr.gg/ RADYO FORUM CHAT WE DAHA FAZLASI SİZİDE BEKLERİZ Smile
Mesaj12.08.2007, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet kardes seninde siten güzel olmus. Sagolsin var olasin. Diger Arkadaslari da beklerim.Favorilerinize eklemeyide unutmayin.Allaha emanet olun.
Mesaj12.08.2007, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.f5-fm.tr.gg/ RADYO FORUM CHAT WE DAHA FAZLASI SİZİDE BEKLERİZ
Mesaj12.08.2007, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladim kardes yinede sagol.Insaallah bu site sizlerinde sayesinde mükemmel hale gelecek.daha bugün yeni yeni bitirdim.Gerci bitmedi daha.Kafamda cok seyler var daha.Bu Arada reklamlara tiklamayi ve Favorilerinize eklemeyi unutmayin.Herkesede tavsiye edin.Sag olun var olun.Bilgi icerigi acisindan saglam kaynakli bilgiler hepsi.
Mesaj12.08.2007, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: S.A.

Kardes gercekten gördügüm ttr.gg siteleri arasinda en düzgün ve en genis icerikle sitelerden birisHatta en güzelli de diyebilirim.Allah razi olsun.Cok güzel.Usta sen bu isi biliyorsun ya.Bi zahmet banada yardimci olurmusun?Bende biseyler yapmak istiyorum.Yapmadan önce hemen hemen herkesin sitesine giriyorum bilgi icin.Senin ki gercekten dikkatimi cekti.Yani güzel bilgiler.Benim sayfa BOMBOS. Very Happy Yani yardimci olursan sevinirim.Ayrica reklamlarinada tikladim.Tekrar diyorum siten cok güzel ve herkese tavsiye ederim ve ediyorum da. Insaallah yardimlarinizla benim site de biterse sizde bana destek olursunuz.
Mesaj13.08.2007, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.08.2007, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: ardığınız her şeyi bulabileceğiniz bir site

Mesaj13.08.2007, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

Kardesler Allah razi olsun.verdiginiz olumlu yönden tepkiler icin. Krallarinyeri.tr.gg söyledigin güzel sözler icin sagolasin.Tabiki Kardes elimden geldigince yardim ederim.Diger Arkadaslarida siteme beklerim.Gercekten elimden geldigince birseyler yapmaya calistim.Görüntü olarak aolmasa bile belki ama icerik olarak cok iddialiyim.Arkadaslar reklamlara tiklamayi da unutmayalim.Ileriki günlerde cok daha güzel olacak sitemiz.Favorilerinize ve tavsiyede bulunmayi unutmayiniz.
http://vatanbizim.tr.gg
Mesaj13.08.2007, 16:36 (UTC)    

Usta güzel demissinde nasil yardimlasicaz? Bir arkadasin da hosuna gitti oda yapacak.Yardim edersen seviniriz.ALLAH´a emanet ol.
Mesaj13.08.2007, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve Aleykümselam.Kardes ben sana msn adresimi yazdim dedigin yere.Oradan kotaga geceriz.ALLAH cümlemizden razi olsun.Bu arada diger kardesleride siteme beklerim.
Mesaj13.08.2007, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitedeki Sağ Taraf Biraz Düzeni Bozuk OLmuş.. Ve ResimLer Gözükmüyor !!

Ve Bu Arada

Alıntı:
Arkadaslar reklamlara tiklamayi da unutmayalim.

Demişsin Ama BöyLe SöLemek YaSaK !!! SözLeşmelerde RekLamLarı TıkLayın FaLan Demicem Die Yeri OnayLamadın mı ?

Mesaj13.08.2007, 19:09 (UTC)    

Kardes yani sitenin tek kusuru olan yeri görmüssün onu buraya yazmissin.Tabiki elestirilere acigim ama sitenin diger GÜZEL olan ve Herkesin hosuna gittigi yerlerden söz etmemissin.demekki ya görmedin ya da atladin.Ayrica ben orayi öyle istedim.Neyse yinede sagol uyarilarin icin.
Önceki mesajları göster: