Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni gözden çıkamayacaksın hemde benim gibi yaw sen beni bniliyor musun idyeceğpim de sen beni bilmiyorsundur ki Allah bilir şu küçük düşürücü mesajını yazmaktansa siteme girip ne var diye bir okusaydın anlardın kimin neyi düşürdüğünü benim BS olma amacım da belli herşeyimde yıllardır vardım beni bilen biliyor

sen babşbakana değilde genel başkana konuşuyor muşun pehhh çocuk kanduırıyorsun sanki onlar başka biri hem özelleştirmeleeri başbakan değilde AKP genel başkanımı yaptı sanıyorsun o zaman zen hiç yazma Razz

Muamma kelimesinin istisasını yaptım o yüzden bana sözlğksel anlarlar ile laf atma sana gözden düşüremeyeceğin muhalif anlayışlı siten ile başarılar diliyorum.

Ama unutma rezil olan sizlerdiniz.Hiç bir lafınız birbirini tutmadı ve o kadar anlamsız ve karmaşık birbiri ile alakası olmayan şeyleri savundunuz ki şimdi site bahanesiyle kaçıp gidiyorsuhnuz.Hayatınızda hep muhalif düşünceden kurtulmanız dileğiyle başarılar diliyorum. Wink Wink Wink Wink Wink
Mesaj08.09.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl konusuyorsun biliyomusun..
Hani yeni kelimeler öğrenmiş olan çocuklar olur ya, aynı öyle.
Dedim, siyaset yok ve olmasın.
Sen herşeye cevap vermeye kalkmışsın.
Siyasete çevirmişsin
Akp'yi karıştırmışsın.
Vs vs.. Ben siyasete karıştırsaydım AKP'NİN SATTIKLARI diye başlık açardım.
Tayyip'e laf atardım.
Chp'yi veya Mhp gibi herhangi partiyi savunurdum..

Neyse..
Mesaj08.09.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Siyaset yok dedim, siyaset yapmış bazı arkadaşlar.
Tayyip Erdoğan Bim'e desteği vardır.
Danışmanları zaten Bim'e ortak.
Cüyeyd Zapsu gidin araştırın..
Çok bilen arkadaşlar annesinden babasından duyma haberleri burda paylaşmasa iyi olur.
Biraz gerçekçi olun, kendiniz araştırıp foruma yazın. Çok belli ediyosunuz.. Laughing

Siyaset'i bırakın, kendinize gelin.
Ayık olun ulen. Laughing

Kuralları çiğnemedim, Türkiye'de satılanları belirtmek siyaset olsaydı..
Başlığa kilitlenene kadar devam edelim.. Razz

ne kadar basit bir mesaj Razz ailelerinizden duyduklarınızı buraya yazmayın Very Happy acizliğin kabulsüzlüğün ve kıskançlığın o kadar büyük bir belirtisi ki anlamsız değersiz venmuhalif bir düşüncenin oluşturabileceği bir emsaj sen hangi özelleştirmenin arka şplanını biliyorsun ki buraya 20 den fazla listeyi yapıştırıp bir de küçük değerlerde koyuyorsun hangi özelleştiemenin ne karlar getirdiğini biliğyorsunda zararlarınıu netten dolam bilgiler ile açıklıyorsun peki siyasetin akrıştırlamayacağı bir mesajda BİM marketlerinin din üzerinden neden tartışıldığını soralım siyaseti alet etmiyoruz diyğipode İSLAM dinini neden karalamöaya yönelik emsajlar atılıyor. Question
Mesaj08.09.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Siyasete çevirmişsin
Akp'yi karıştırmışsın.
Tayyip'e laf atardım.

Neyse..

kelimeleri yeni öğrenmiş çocuklar en aızndan yanlış da yazsalar yazdıkları kelimelerin anlamlarının bilnicindedirlerdir.Ama sen diyorsun ki siyaset olmasın

Peki siyaset olmayavcakda dini neden alet ediyorsunun Question

Bim ile alakalı bir şey de neden Başbakan Erdoğana sormak lazım diyorsun Question

Madem siyaset yokda neden 1-2 kişi Akp nin karalıyızı sözler yazıyor Question

Nenden Akp ye oy verenler OLUMSUZ yönde Eleştiriliyor Question

Bunlar olurken neden sadece bana siyasieti karıştırıyorsun deniliyor da akp yi başbakanı karıştıranlara denmiyor Question

Neden biliyor musun Question

Çünkü yazdıklarınıza en karşı savunmacı cvpları en mantıklı cvpları en anlamlı cvpoları veren bendi,m.

Sonrada gelipde burada imla kuralları vermeye kalkmayın ne de olsa herkesin imla kuralları olmadan yaptıklarını bşiliyorum Wink

Bildiğimi senden biliyorsun

Siyaseti alet etmeyin siyasi değil diyorsunuz İSLAMI öne sürewrek BİM karalıyorsunuz peki bu mesajın konuyla alakası ne size söyleyeyim mi siz sadece bu mesajlarınız ile acizliğinizi ön planda tutuyorsunuz.Sonrada bir iki ders veripte üste çıkmaya çalışmayın
Mesaj08.09.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Siyasete çevirmişsin
Akp'yi karıştırmışsın.
Tayyip'e laf atardım.

Neyse..

bu yazdıklarından birilerinin haberdar olmasının zamanı geli fazla ''birileri'' haddini fazla aştı.
Mesaj08.09.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

0nlineturk yazmış:
net-tr yazmış:
Siyasete çevirmişsin
Akp'yi karıştırmışsın.
Tayyip'e laf atardım.

Neyse..

bu yazdıklarından birilerinin haberdar olmasının zamanı geli fazla ''birileri'' haddini fazla aştı.

evet birilerini haddini epey bir aştı onun için sus ve çemneni kapa seninle konuşanda yok tartışmayı teşlemeyi de kes bıtrakın bu düşünceyi arık
Mesaj08.09.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
brithney-spears yazmış:
bayağı şey satılmış.

Oyakbank İngiltere değilmiydi.Hani İng Bank da oldu ya o bakımndan Very Happy

Yok Hollanda'nın.
Amsterdam'da genel şubesi bulunuyor diye biliyorum.

Almanyanın arkadaşlar ingiltere,almanya,hollanda ve şimdide türkiyede
Mesaj08.09.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
net-tr yazmış:
Çok bilen arkadaşlar annesinden babasından duyma haberleri burda paylaşmasa iyi olur.
Biraz gerçekçi olun, kendiniz araştırıp foruma yazın. Çok belli ediyosunuz.. Laughing

Ayık olun ulen. Laughing

ne kadar basit bir mesaj Razz ailelerinizden duyduklarınızı buraya yazmayın Very Happy acizliğin kabulsüzlüğün ve kıskançlığın o kadar büyük bir belirtisi ki anlamsız değersiz venmuhalif bir düşüncenin oluşturabileceği bir emsaj sen hangi özelleştirmenin arka şplanını biliyorsun ki buraya 20 den fazla listeyi yapıştırıp bir de küçük değerlerde koyuyorsun hangi özelleştiemenin ne karlar getirdiğini biliğyorsunda zararlarınıu netten dolam bilgiler ile açıklıyorsun peki siyasetin akrıştırlamayacağı bir mesajda BİM marketlerinin din üzerinden neden tartışıldığını soralım siyaseti alet etmiyoruz diyğipode İSLAM dinini neden karalamöaya yönelik emsajlar atılıyor. Question

BİM Marketleri islam marketleri olmasaydı bira, rakı, vodka kısacası içki satılırdı. Sigara satılırdı, coco cola satılırdı, o dandik le-cola'lar satılmazdı..
Çok boş konusuyorsun cok.
Ayrıca neden 2-3 kere aynı alıntıdan mesaj yazarsın üst üste anlamıs değilim. Panik mi yaptın ne yaptın.. Rahat ol, rahat yaz ki yazıların anlaşılsın. Çok hızlı yazmışsın belli ki.
Konuşulacak çok şey var, ama burda konusulmaz.

Uslubunada dikkat et.
Çeneni kapa gibisinden.. Adam gibi konusuyoruz.
Mesaj08.09.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfiriend-anl yazmış:
net-tr yazmış:
brithney-spears yazmış:
bayağı şey satılmış.

Oyakbank İngiltere değilmiydi.Hani İng Bank da oldu ya o bakımndan Very Happy

Yok Hollanda'nın.
Amsterdam'da genel şubesi bulunuyor diye biliyorum.

Almanyanın arkadaşlar ingiltere,almanya,hollanda ve şimdide türkiyede

Kimin olduğu çok mu önemli ?
Satıldı işte..
Fazla ayrıntıya gerek yok..
Mesaj08.09.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
sanal-reklamforumda yazmış:
net-tr yazmış:

Ayık olun ulen. Laughing

BİM Marketleri islam marketleri olmasaydı bira, rakı, vodka kısacası içki satılırdı. Sigara satılırdı, coco cola satılırdı, o dandik le-cola'lar satılmazdı..
Çok boş konusuyorsun cok.
Ayrıca neden 2-3 kere aynı alıntıdan mesaj yazarsın üst üste anlamıs değilim. Panik mi yaptın ne yaptın.. Rahat ol, rahat yaz ki yazıların anlaşılsın. Çok hızlı yazmışsın belli ki.
Konuşulacak çok şey var, ama burda konusulmaz.

Uslubunada dikkat et.
Çeneni kapa gibisinden.. Adam gibi konusuyoruz.

panik mi Razz ne paniği nereden uyduruyorsun Question neden panik olacağım ki bir alay mühalif in sanlara karşı Razz bim de dandik le vola satılıyormuş coco cola satışlmıyormuş ya sen bime gittiğine emin misin Question içki satılırmış ya sen hangi dine inanıyorsun ya bim islami bir market olmasaymış da içki satılırmış

sen hangi dine inanıyorsun Question bana bir cvbını ver bakalım bekliyorum sadece soruma cvp ver müslümansan ki bence değilsin içkinin dinimizce yasak olduğunu bilirdin ama ne bileceksin ki sen bir market aç rakı sat neden olsa inançların gereği var değil mi

rakı satmadığı için market yerine koymadığın siyasi değil dediğiniz konuya sıkıştırdığınız dini alet ettiğiniz mesajlarınıza devam edin by muhalifler Wink

satılan satılmış İSTEMİYORSANIZ ŞİKAYETÇİYSENİZ ÇEKİN GİDİN BAŞBAKAN DİYOR YA AYNEN ÖYLE Wink
Önceki mesajları göster: