Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yarın görüşmek üzere herkese iyi akşamlar hayırlı geceler.
Mesaj12.11.2009, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar halit cevap yazmıyor
Mesaj12.11.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
Evet arkadaşlar halit cevap yazmıyor

Halit sana kanka diyor ama
Mesaj12.11.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet kankaydık ama bitti kankalığımız
Mesaj12.11.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
Tamam ben ne yaptım söylesin ne yaptım ben sitemi ona verdim çok büyük kötülük yaptım demi.Ona demiştimki matematikcimi sana verdim bari ana sayfaya dersimixin bannerini koy onada hayır dedi kusura bakma koyamam hitim düşer dedi.

söyleyimmi neler yaptığını ama pişman olursun söylemedi deme
Mesaj12.11.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
Kul hakkı en kötü şeylerdendir.Ben çok kötü birşey yaptım ama allahtan sorunumu halledip hakkını helal ettirdim kötülük yaptığım kişiye.

Benim en korktuğum şey kul hakkı allah diyorki ne günahın olursa olsun gel ama kul hakkıyla gelme

sen matematikcimmi verecem dediğinde 10 kişi filan istedi hemen o dakika ama BANA VERDİN. site herşeyiyle benim oldu istediğimi yaparım karışamassın
Mesaj12.11.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar size gerçeği yazıyorum biz bu halitle matematikcifatih sitesini aldık yani kandırdık hocayı ama sonra hoca sitesini geri aldı sonra yine benim msnye şifresi geldi sonra ben siteyi matematikci fatih hocaya verdim ve yazdım dedim hocam hakkınızı helal edin alın sitenizi siteyede hiçbir zarar vermedim ve şimdi halit matematikcimm i isteme yoksa bu olayı anlatırım diyor.Ama ben fatih hocadan helallik aldım sitesinide geri verdim yani ortada kötü birşey yoktur.Ama halitin bu yaptığı çok fena bir hayinlik
Mesaj12.11.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
Arkadaşlar size gerçeği yazıyorum biz bu halitle matematikcifatih sitesini aldık yani kandırdık hocayı ama sonra hoca sitesini geri aldı sonra yine benim msnye şifresi geldi sonra ben siteyi matematikci fatih hocaya verdim ve yazdım dedim hocam hakkınızı helal edin alın sitenizi siteyede hiçbir zarar vermedim ve şimdi halit matematikcimm i isteme yoksa bu olayı anlatırım diyor.Ama ben fatih hocadan helallik aldım sitesinide geri verdim yani ortada kötü birşey yoktur.Ama halitin bu yaptığı çok fena bir hayinlik

daha fazla bişey dinlemek istemiyorum güle güle git hakan bey çözsün sorununu
Mesaj12.11.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çözecek zaten hala konuşuyosun bide halit insanlık yaptım hayvan yerine bile konmadım
Mesaj12.11.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar büyütmenize gerek yok...Matematikcimm iyi arkadaşlarımızdan birisidir...Her zaman yanındayım...Fakat olayın geçmişini tam olarak bilmediğim için yazdıklarınıza dayanarak olayın tatlıya bağlanması gerektiğini düşünüyorum...

Mesaj12.11.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

halimdiktas yazmış:
Arkadaşlar büyütmenize gerek yok...Matematikcimm iyi arkadaşlarımızdan birisidir...Her zaman yanındayım...Fakat olayın geçmişini tam olarak bilmediğim için yazdıklarınıza dayanarak olayın tatlıya bağlanması gerektiğini düşünüyorum...

biz anlaşıyoruz bi yanlışlıklar oldu matematikcimmi son zamanlarda bii almıştı o kişi galiba dersimixe bişeyler yazmış o nedenle bunları yazdı
Mesaj12.11.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse üzmeyin bizleri...Çünkü hiç gereği yok kankam...

Mesaj12.11.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

halimdiktas yazmış:

sağol, bi yanlışlık oldu artık yakın zamanda düzelteceğiz
Mesaj12.11.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok

Mesaj12.11.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
halimdiktas yazmış:

sağol, bi yanlışlık oldu artık yakın zamanda düzelteceğiz

HAKAN'a Söylerse Siteyi Alabilir. Wink
Önceki mesajları göster: