Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2010, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: ŞiFRe YanLış ??? PLEASE HELP ME ;)

ben üye olduktan sonra girişe gidiyorum sürekli şifre yanlış diyor..? yardım edermisinz.
Mesaj16.01.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

caps lock açık olabilir,eğer şifrende sayı varsa num lock kapalı olabilir bunları dene..

Eğer olmazsa siten hacklenmiştir ve bunun için supporta mesaj at ve back up olmasını iste Wink
Mesaj16.01.2010, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi daha yeni açtım ve üye ekledim kendim şifreyi yaptım girişe gittim yanlış diyor..siteyi ben açtımya kendi kullanıcı adım falan e-postaya gelmedi nasıl olcak baştan anlatrmısınız..
Mesaj16.01.2010, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-mail e gelen onaylama linkine tıklayınız eğer bulamazsanız taslaklara bakınız eğer orada da yoksa supporta mesaj gönderin ve bir onaylama linki isteyin
Mesaj16.01.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostgrup41 yazmış:
siteyi daha yeni açtım ve üye ekledim kendim şifreyi yaptım girişe gittim yanlış diyor..siteyi ben açtımya kendi kullanıcı adım falan e-postaya gelmedi nasıl olcak baştan anlatrmısınız..

Senin sorunun yaklaşık 1 sene kadar önce diğer sitemde başıma gelmişti ne kadar yardım istediysemde düzelmedi.Aynı senin yaptığın gibi bende şifremi unuttumdan e-postama gönderdim ama sorun düzelmedi.Sad
Mesaj16.01.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

herseferinde bişey çıkıyo bu kacıncı açısım zaten yok şifre yanlış yada biraz üye dolunca reklam cıkıyo sürekLi..bana yardım edermisiniz güzel bi site açmak için
msn: [Üzgünüz ama forumda Msn vermek yasak.Düzeltildi!]
üye grişi hatalı veya reklamlar cıkarsa düzelti yeter bekliyorum!

En son dostgrup41 tarafından 16.01.2010 11:35:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.01.2010, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com 'Dan yeni şifre iste.

Not: at değil @