Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2010, 01:58 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAM

"SAYIN BEDAVA SİTEM YÖNETİCİLERİ,SİTELERİMİZİN ÜST BÖLÜMLERİNDE ÇIKAN REKLAMLAR KONUSUNDA SİZLERE HAK VERİYORUM.BU SİSTEMİ SİZ KURDUĞUNUZ İÇİN REKLAMINIZI KOYMAKTA DA YERDEN GÖĞE KADAR HAKLISINIZ.ANCAK SİTELERİMİZDE HOŞ BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEMEDİĞİ İÇİN BEN ŞAHSEH MEMNUN DEĞİLİM.EĞER REKLAM KISMINI SİTELERİN EN ALT KISMINA ALABİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM.SAYGILARIMI SUNARIM..."
Mesaj06.03.2010, 02:05 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAM

"SAYIN BEDAVA SİTEM YÖNETİCİLERİ,YENİ OLARAK GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA SİTELERİMİZİ HER AÇIŞIMIZDA ACTİVİTE DENETİMİNİ YÜKLE UYARISINI VERİYOR.BU SORUNUN DA GİDERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM.SAYGILARIMI SUNARIM..."
Mesaj06.03.2010, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: REKLAM

karsehri yazmış:
"SAYIN BEDAVA SİTEM YÖNETİCİLERİ,YENİ OLARAK GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA SİTELERİMİZİ HER AÇIŞIMIZDA ACTİVİTE DENETİMİNİ YÜKLE UYARISINI VERİYOR.BU SORUNUN DA GİDERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM.SAYGILARIMI SUNARIM..."

Sizin sitenizdeki bir kod yüzünden o çıkıyordur. Ayrıca burada soru sormayınız!. Burada yeni reklam sistemi hakkında yorumlarınızı yazınız...
Mesaj06.03.2010, 08:49 (UTC)    

karsehri yazmış:

ACTİVİTE DENETİMİNİN çıkması yan sekmede çıkan popup reklam için çıkıyor
zaten bu başlıkta tartışılanda tam olarak bu konu. popup reklamlar. malesef kaldırmıyorlar işte mozillada değil ama ie de aynı sorun herkezde var
Mesaj06.03.2010, 09:23 (UTC)    

gururum5 yazmış:
karsehri yazmış:

ACTİVİTE DENETİMİNİN çıkması yan sekmede çıkan popup reklam için çıkıyor
zaten bu başlıkta tartışılanda tam olarak bu konu. popup reklamlar. malesef kaldırmıyorlar işte mozillada değil ama ie de aynı sorun herkezde var

Pop-up Yüzünden Google İndexlemelerım Durdurdu Ne Olacak ?
Mesaj06.03.2010, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popu-p Yüzünden İndexleme Felan Durmaz.Tabii İçerikleriniz Sağlam İse.Benim 100 Tane Etiketim VArdı.Şimdi 110 Tane Oldu.Yani Anlayacağınız.Pop-up Sadece Bizim Sitemizizn Görünüşünğ Değiştiriyor.
Mesaj06.03.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Şey Soracağım, Bu Reklamlar Kalkacak Mı Eğer Kalkarsa Belirli Bir Tarih Tahmini Falan Var Mı ?
Mesaj06.03.2010, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodmedia yazmış:
Bir Şey Soracağım, Bu Reklamlar Kalkacak Mı Eğer Kalkarsa Belirli Bir Tarih Tahmini Falan Var Mı ?

Bu reklamlar tabiki kalkar. Yani bence. Moderatör'lerin bu konu hakkında bilgisi olacağını sanmıyorum. Bu reklamlar yeniliklere yapılan ön hazırlık diyebiliriz... Domain, t-shirt gibi ekstraların gelebilmesi için para kazanılması gerekli...
Mesaj06.03.2010, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaldırılacak olursa eğer admin tarafından haberler bölümünde konu açılarak bilgi verilir..
Mesaj06.03.2010, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: MODERETÖRLER SİZİN GÖREVİNİZ NE BU SİTEDE

BU UYGULAMA NERDEN ÇIKTI
Mesaj06.03.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım haklısın ama ardı ardına 3 mesaj yazmıssın lütfen flood yapma bu arada üyeliklerimizi iptal edelim demissin biz bu siteler için ne kadar emek harcadık ayrı ayrı şimdi silersek o kadar emek boşuna silmek yerine hepimiz birleşerek pop-up reklamları kaldırmak için seferber olalım... (Sayın moderatör kardeşlerimiz bu konuda sizden çok destek bekliyorum)

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj07.03.2010, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnanamıyorum... En azından bize yazdığımız scriptler için alan verselerdi iyi olurdu. Acces destekli asp host bize verselerdi yeterdi hepimize, istedikleri reklamı koysunlar razıyız. Ama html alanı veriyor ve o kadar büyük bir reklam çabası neden anlamıyoruz...
Mesaj07.03.2010, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence reklam sayfanın altında durmalı
Mesaj07.03.2010, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

oncelike bu pop-up yuzunden az daha tum siteyi siliyordum Evil or Very Mad bu tarz sorun bir tek benden kaynaklaniyor zannettim ama daha sonra anladim ki yeni reklam formatiymis...

madem reklam koyacaksiniz o ZAMAN SABIT OLSUN pop up tarzinda DEGIL cok sinir bozucu oluyor ve sitenin deger'in ve hitti dusuruyor ve ziyaretci azaliyor..

hangi site olursa olsun bu tarz reklamlar yuzunden ziyaretciler pc'lerine virus giriyor zanediyorlar ... bu tarz reklamlari kapattikca dahada buyuyor...

Umarim EN YAKIN ZAMANDA BU TARZ REKLAMLAR GIDER VE SABIT OLAN REKLAMLAR EKLENIR...

TESEKKURLER Mr. Green
Mesaj07.03.2010, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Arkadaşlar Pop-up reklamları çok sinir bozucu.Bende sevmiyorum ve ziyaretçi kaçırıyor.Hadi ziyaretçiyi geçtim.Google bu tür reklam çeşitlerini HİÇ sevmiyor.

Fakat şu Mali Krizde böyle Ücretsiz bize Domain,Alan sağlayan bir Şirket var.Bununda kalkınması lazım...

Bu açıdan iyimser karşılamak lazım...

Umuyorum ki,böyle saçma sapan (Eteği kaldır vs.) şeyler olmaz.(Yani o sayfaya yönlendiren bir şey olmaz...) Rolling Eyes

İlave olarak,Almanya'ya da bu yürürlüğe girmiş sanırım.

Eğer bu Pop-up reklamları kesin konacaksa,

Sitedeki Tüm B-S Reklamları kaldırılsın!(Sitenin En Üstündeki Reklam.)
O zaman daha iyi olur... Rolling Eyes
( Ama kaldırılacağını pek sanmıyorum.Fakat buda benim fikrim ve görüşüm! Smile

haklısın...
Önceki mesajları göster: