Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.03.2010, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Evhollow

gazetelertr yazmış:
yakında sitemiz açıldıktan sonra kocaman sayfayı kapatacak şekilde bir reklam çıkar altındada kücük bir reklamı kapat butonu olur. Yakında buna gececeklerdir...

Eğer zor durumda kalıyorlarsa üye alımını durdursunlar ne biliyim yada alt bir tane üste bir tane alta reklam koysunlar ama pop reklamı koymasınlar çok sinir bozucu olur.

Hem altta hem üstte olması pop-up dan çok daha kötü olur en azından pop-up reklamı kapatırsın gider ama sitenin içinde iki tane kocaman.. Çok kötü kesin ayrılırım BS den.. Confused

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj26.03.2010, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Bu reklamlar çok kötü duruyor sitelerde reklamları biz seçebilsek daha iyi olur
Mesaj29.03.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsfun yazmış:
BuLdum !! =) Yeni Reklamlar Küçük Olsun Hoş Dursun ! Yeter...
Mesaj31.03.2010, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddiaediyorum yazmış:
informess yazmış:
iddiaediyorum yazmış:
Burda yeni reklam konsepti hakkında konuşabilirsiniz gibi bişey söylüyor.
Popup mu koydular? Smile

Malesef. EVET ! Kriz yüzünden bunu yapmak zorunda kalmışlar. :S Bu özellik bizden önce almanyaya geldi.

O yasak bu yasak. Üstüne de popup.
Kriz bahane gelen para şahane!

Yha Biraz Doğru Konuşsana B-S nin Yaptığını Sana Hangi Blog Sitesi Ya da Başka Free Hostlar Yapıor Adamın Bi Pop-up una mı Kızıon Onlarında Bi Para Kazancı olmalı Yani
Mesaj31.03.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam küçük olsun güzel olsun
Mesaj31.03.2010, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Evhollow

derslik1 yazmış:
iddiaediyorum yazmış:

Yha Biraz Doğru Konuşsana B-S nin Yaptığını Sana Hangi Blog Sitesi Ya da Başka Free Hostlar Yapıor Adamın Bi Pop-up una mı Kızıon Onlarında Bi Para Kazancı olmalı Yani

İlk olarak forumda bu dille konuşamazsın katılmadan önce kuralları okursan forum kirliliği yaratmamış olursun.

Asıl konuya dönecek olursak da tekrar söylüyorum en sevmediğim şey yalakalıktır bugüne kadar hep BS nin arkasındaydım ama bu yaptıkları gerçekten çok abartı. İnsan yaşadıkça daha iyi anlıyo çünkü ben de başlarda ne fark ederki diyodum ama şimdi anladım bu durumun ne kadar kötü olduğunu. @iddiaediyorum'a kesinlikle katılıyorum ayrıca BS bugüne kadar para kazanıyodu şimdi de kazanıyo ama insan hep daha fazlasını istiyo onlarda buldular bunuyolar bence.

Ayrıca gerçekten konuyu açıp bıraktılar bırakalımda bunlar kapışsın burda dercesine tek bir yöneticinin bile konuyla ilgilendiği yok. Burda bin tane fikir geçti bin tane şikayet geldi tek bi cevap yok. Biz o 2007 deki ilgili kadro ve sıcak ortamlı BS den bugünlere nasıl geldik aklım almıyo. Confused

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj31.03.2010, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evhollow

evhollow yazmış:
derslik1 yazmış:
iddiaediyorum yazmış:

İlk olarak forumda bu dille konuşamazsın katılmadan önce kuralları okursan forum kirliliği yaratmamış olursun.

Asıl konuya dönecek olursak da tekrar söylüyorum en sevmediğim şey yalakalıktır bugüne kadar hep BS nin arkasındaydım ama bu yaptıkları gerçekten çok abartı. İnsan yaşadıkça daha iyi anlıyo çünkü ben de başlarda ne fark ederki diyodum ama şimdi anladım bu durumun ne kadar kötü olduğunu. @iddiaediyorum'a kesinlikle katılıyorum ayrıca BS bugüne kadar para kazanıyodu şimdi de kazanıyo ama insan hep daha fazlasını istiyo onlarda buldular bunuyolar bence.

Ayrıca gerçekten konuyu açıp bıraktılar bırakalımda bunlar kapışsın burda dercesine tek bir yöneticinin bile konuyla ilgilendiği yok. Burda bin tane fikir geçti bin tane şikayet geldi tek bi cevap yok. Biz o 2007 deki ilgili kadro ve sıcak ortamlı BS den bugünlere nasıl geldik aklım almıyo. Confused
Evet.
Mesaj01.04.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evhollow

berkayoyunlarchat yazmış:
evhollow yazmış:
derslik1 yazmış:
iddiaediyorum yazmış:

Evet.

evhollow kardeşin dediklierine aynen katılıyorum,derslik1 kardeş öyle bedava hizmet varmı diye sormuşsun evet var hemde çok daha iyisi var,0 reklam hızlı index; ''blogspot ''..
Mesaj04.04.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam

"SAYGI DEĞER BEDAVA-SİTEM YÖNETİMİ,BU SİSTEMİ SİZ YAPTIĞINIZ İÇİN REKLAM KOYMAKTA SİZİN EN DOĞAL HAKKINIZDIR.SAYGI DUYARIM.ANCAK SİTELERİN AÇILIŞINDA (POOP-UP) ÇIKMASINI BEN ŞAHSEN İSTEMİYORUM.EĞER İLGİLENİR (POOP-UP) ÇIKMASINI KAPATA BİLİRSENİZ MEMNUN KALIRIM.ALLAH KOLAYLIK VERSİN.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM."
Mesaj06.04.2010, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklama mutlaka ihtiyaç var ama bu reklam şekli yanlış başka bir yöntem bulunsa daha iyi olur bence bu reklam tipi site ziyaretcilerini kaçırıyor.. niçin ziyaretçileri kaçırıyor derseniz bir siteyi açınca ekrana gelen bir reklam direk insanlarda hack korkusu oluşturuyor.
Mesaj07.04.2010, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
iddiaediyorum yazmış:
informess yazmış:
iddiaediyorum yazmış:
Burda yeni reklam konsepti hakkında konuşabilirsiniz gibi bişey söylüyor.
Popup mu koydular? Smile

Malesef. EVET ! Kriz yüzünden bunu yapmak zorunda kalmışlar. :S Bu özellik bizden önce almanyaya geldi.

Yazı'dan anladığım kadarıyla reklam şirketleri para'larını vermiyormuş. Bu yüzden reklamları arttırmışlar..

Vermiyorsa Büyük bir Reklamla Nasıl Para Alacakalar Peki Bunun Cevabı NE ?
Mesaj07.04.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAHU KARDEŞİM Pop up YAPMIŞSINIZ GÜZELDE ŞİMDİ BENİM SİTEMDE ARTIK CIKMIYOR AMA BEDAVA-SİTEMDEN GİRİŞ YAPARSAM ÇÜNKÜ BEN YETERLİ KADAR CIKMIŞ ARTIK CIKMIYOR Wink SİTENİZLE İLGİNİN BEN DE CIKMIYOR AMA ARADA İŞTE OLUYOR AMA O DA OFFLİNE İKEN
Mesaj08.04.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanilesyabedava yazmış:
YAHU KARDEŞİM Pop up YAPMIŞSINIZ GÜZELDE ŞİMDİ BENİM SİTEMDE ARTIK CIKMIYOR AMA BEDAVA-SİTEMDEN GİRİŞ YAPARSAM ÇÜNKÜ BEN YETERLİ KADAR CIKMIŞ ARTIK CIKMIYOR Wink SİTENİZLE İLGİNİN BEN DE CIKMIYOR AMA ARADA İŞTE OLUYOR AMA O DA OFFLİNE İKEN

ya arkadaşım en kötüsüde o ya zaten. sen bedava sitemden girince sana gözükmüyo. ama senin sitene giren bi ziyaretçiye görünüyo. sonuç ney ziyaretçi kaybı. aslında burda ne konuşursak konuşalım fayda yok. çünkü bizi kimse dinlemez. hani o yok haklılar pop-up koymada falan diyelenler, sanıyomusunuzki halllerinden memnun. adam ban yememek için veya yok sitem kapanmasın korkusuyla yazıyo onları. ben allah sonumuzu hayır etsin diyorum. sonumuz hep hayır la bitiyo zaten Smile
Mesaj08.04.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaris-merkezi yazmış:
bs den istediğim popup koymaması
Senin istemenle olmuyor maalesef
Mesaj08.04.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop-uplar kullanıcı kaçırırıyor.
Pop-up reklamları kaldırılsın