Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.05.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Reklam Şikayetleri Burdan ~ Modlar No Kilit Pls

atkadaşlar artık bedava sitem reklamlarından bıktık yazı popup derken baya baya ellerine yüzlerine bulaştırdılar lütfen bu konuyu kilitlemeyin modlar yada silmeyin ki adminler belki bi mesaj alabilsin bundan Smile
Mesaj10.05.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş istersen o üstteki reklamı kaldırabilirsin.Bana ulas sana kodunu vereyim...
Mesaj10.05.2010, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Akıllısın Öptüm Hasabı Senin işte Onu Kaldırmasını komşum bilio Onu Kaldırırsan siten silinir taki premium üyelik alırsan silinmez
Mesaj10.05.2010, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

premium üyelik nasıl oluyor acaba? Wink
Mesaj11.05.2010, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba forumumuzda sadece modlar ilgilendiğinden dolayı bir adminin görmesi mümkün değildir

ama illa sorumlu olan adminin görmesini istiyorsanız

support-tr( at )webme.com adresine sorununuzu bildiriniz
Mesaj12.05.2010, 04:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
kardeş istersen o üstteki reklamı kaldırabilirsin.Bana ulas sana kodunu vereyim...

Anında silerim reklamsız siteleri bilesin
Mesaj12.05.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
eskidendi-78 yazmış:

Anında silerim reklamsız siteleri bilesin

tamam bilmiyordum Smile
Mesaj13.05.2010, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

haır cüneyt abi burda biz reklamı kaldırmayı teklif etmiyorum eğer sende dahil bi topluluk yaparsak bunla ilgili reklamı kaldırmak zorunda kalıcaklardır belki