Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2010, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu: 2 Sorun Var

Arkadaşlar merhabalar..

benim 2 tane problemim var sitemde.

1. olarak menüm ortalanmıyor altlara kayıyor DİKEY menüm..

2. problemim arkaplan resmi ekleyemiyorum siteme..

arkaplan kodu verebilirseniz ve menü sorunuma çözüm bulabilirseniz çok makbule geçecektir...

iyi forumlar.
Mesaj07.11.2010, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menünüzü istediğiniz gibi ortalamışsınız.

2. sorununuza çözüm olacak kod:
Kod:
<body background="Resim Adresi Buraya">

Mesaj07.11.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Menünüzü istediğiniz gibi ortalamışsınız.

2. sorununuza çözüm olacak kod:
Kod:
<body background="Resim Adresi Buraya">

ne yazık ki 2 sorunumda çözülmedi 1.si menüm ortalara iniyor ben sürekli üstte kalmasını istiyorum!

2.si verdiğiniz kodu css bölümüne ekledim hatta arkaplan resmimin url'si :

http://www.backgroundlabs.com/backgrounds/115.jpg

yinede olmadı..

Sad
Mesaj07.11.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür dilerim yalnız size yanlış kodu vermiş bulunmaktayım.

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_header_full{background-image: url(RESİM URLSİNİ BURAYA YAZIN);background-repeat: no-repeat;--></style>

Bu kod tasarım üstüne eklenmesi gerekir. Çünkü style taglari arasında.
Mesaj07.11.2010, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_header_full{background-image: url(http://www.backgroundlabs.com/backgrounds/115.jpg);background-repeat: no-repeat;--></style>

kodu ilk olarak tasarım üzerine sonrada css ye ekledim ama yinede sorunum çözülmedi Wink
Mesaj07.11.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
1.Sorunuz; Bunun icin Normal Bedava Sitem Tablolarindaki gibi sanirim kodlarken imleci yukariya götürmelisiniz ve öyle kodlamalisiniz...
2.Sorunuz; Eger Tasarim Kodunuzda mevcut baska bir Arka Plan kodu varsa, ikinci bir kere eklediginizde calismayabilir...
Iyi forumlar Wink
Mesaj07.11.2010, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Merhabalar,
1.Sorunuz; Bunun icin Normal Bedava Sitem Tablolarindaki gibi sanirim kodlarken imleci yukariya götürmelisiniz ve öyle kodlamalisiniz...
2.Sorunuz; Eger Tasarim Kodunuzda mevcut baska bir Arka Plan kodu varsa, ikinci bir kere eklediginizde calismayabilir...
Iyi forumlar Wink

tasarım kodumda 2. bir arkaplan yok o sadece renk şuanda olan..
Mesaj07.11.2010, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım üzeri kodlarımın arasında bunu buldum :

Kod:
<!--
body {
 background-color: #CCCCCC;
}

ne yapmalıyım şimdi?
Mesaj07.11.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayar-fareleri yazmış:
tasarım üzeri kodlarımın arasında bunu buldum :

Kod:
<!--
body {
 background-color: #CCCCCC;
}

ne yapmalıyım şimdi?

Arrow Arkaplanınızı resim olarakmı yapmak istiyorsunuz yoksa renk olarakmı eğer renk olarak yapcaksanız #CCCCCC Bunu değiştirmeniz gerekmektedir arama motorlarından renk kodları diye yazarsanız karşınıza kodları çıkıcaktır.

Arrow Resim Olarak Yapmak İsterseniz

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_header_full{background-image: url(RESİM URLSİNİ BURAYA YAZIN);background-repeat: no-repeat;--></style>

Bu Kodu Tasarım Üzerindeki Yazı Kısmana Eklerseniz Sorununuz Düzelcektir..
Mesaj07.11.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu silip Arka plan kodunu ekleyin yerine... Wink
Mesaj07.11.2010, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

off olmadı neyse...

arkaplanı boşverelim dikey menü sorununun çözülmesi için tasarımı yeniden mi kodlamak gerek?
Mesaj07.11.2010, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi oldu.. kendi sorunumu kendim çözdüm bs destek merkezi ve anadolulular arkadaşlarım ikinizinde verdiği kodlar hatalı Wink

diğer menü sorunumu bir çözebilsem başka birşey istemiyorum Smile
Mesaj07.11.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi oldu.. kendi sorunumu kendim çözdüm bs destek merkezi ve anadolulular arkadaşlarım ikinizinde verdiği kodlar hatalı Wink

Ben Kod verdigimi hatirlamiyorum ve verdigimde de hatali kod verecegimi sanmiyorum...

En son anadolulular tarafından 07.11.2010 10:23:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.11.2010, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlar mı hatalı? Kaç sitede aynısı yazıyor? Tasarımından kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben. Bu şekilde de kodlar işlevlerini kaybediyor olabilir. Sorununuzu çözdüğünüze sevindim.
Mesaj05.04.2011, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

menü kodlarını al tasarım ayarlarına gel sonra gelişmiş ayarlara tıkla ve tasarımın üzerindeki yazı diye bir yazı var .) ve onun yanında kod yazmalık bir yer var kodu oraya yazınız .) ve kaydet butonuna tıklayınız
Önceki mesajları göster: