Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2011, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

destek-tim yazmış:
pinoki yazmış:
yüksekten,karanlıktan,böceklerden,korku filimlerinden,öğretmenlerden,dayımdan,abimden,amcamdan vs. korkarım Smile

(not:nekadar çok şeyden korkuyorum görünsemde aslında azıcık(miniminacık) cesurumdur)

Yuh sende her bir şeyden korkuyormuşsun canım SmileVery Happy Laughing

hepsi küçük yaşlarda geçirdiğim bazı olaylar sonucu oluştu şunu eklemeyi unutmuşum birde hız korkum var Very Happy
Mesaj08.11.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
destek-tim yazmış:
pinoki yazmış:
yüksekten,karanlıktan,böceklerden,korku filimlerinden,öğretmenlerden,dayımdan,abimden,amcamdan vs. korkarım Smile

(not:nekadar çok şeyden korkuyorum görünsemde aslında azıcık(miniminacık) cesurumdur)

hepsi küçük yaşlarda geçirdiğim bazı olaylar sonucu oluştu şunu eklemeyi unutmuşum birde hız korkum var Very Happy

Ben bide lunapark aletlerinden çok korkarımm. Özellikle gondoldan çok korkarım Very Happy
Mesaj08.11.2011, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Osmanlisultanlari

aynen bende lunaparktaki aletlerden korkarım Very Happy
daha geçen arkadaşlarla gitmiştik,dönme dolaba bindik,benim ilk binişim tabi Very Happy
bide yüksekten çok korkarım,neyse bindik yukarı doğru yükseliyo dönme dolap Mr. Green aboov yere bi baktım 100 metre var,indirin indirin diye bağırdık 2dk sonra sesim kısıldı Very Happy
binmenizi kesinlikle önermem Mr. Green Mr. Green
Mesaj08.11.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
destek-tim yazmış:
pinoki yazmış:

Hmm Razz
Mesaj08.11.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiketweb yazmış:
@Osmanlisultanlari

aynen bende lunaparktaki aletlerden korkarım Very Happy
daha geçen arkadaşlarla gitmiştik,dönme dolaba bindik,benim ilk binişim tabi Very Happy
bide yüksekten çok korkarım,neyse bindik yukarı doğru yükseliyo dönme dolap Mr. Green aboov yere bi baktım 100 metre var,indirin indirin diye bağırdık 2dk sonra sesim kısıldı Very Happy
binmenizi kesinlikle önermem Mr. Green Mr. Green

Dönme dolaptan korkmam ama gondol falan çok korkunç Very Happy
Mesaj08.11.2011, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok gzl cevaplar var. Smile Konu güncel..
Mesaj08.11.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
çok gzl cevaplar var. Smile Konu güncel..

Tebrik ederim güzel ve eğlenceli bir başlık açdığınızdan dolayı..
Mesaj08.11.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç birşeyden kormam allahı saymassak. Smile
Mesaj08.11.2011, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

saw-hack yazmış:
hiç birşeyden kormam allahı saymassak. Smile

Ama korktuğun illaki bir şey vardır ama emin değilsindir.
Mesaj08.11.2011, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yılan la aynı ortamda bulunmaktan korkarım, aslında onun korması gerekir çünkü hızlı bir reflexle işi biter, helvasını yeriz Very Happy
Mesaj08.11.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

zorkun-yaylasi yazmış:
yılan la aynı ortamda bulunmaktan korkarım, aslında onun korması gerekir çünkü hızlı bir reflexle işi biter, helvasını yeriz Very Happy
Razz Razz
Mesaj08.11.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Korktuğunuz Anlar

evrenseleglence yazmış:
Şuan korkuyorum bu bir itiraf aslında.Gök gürlüyor.Gök gürlemesinden korkarım.Sizde nelerden korktuğunuzu çekinmeden yazın lütfen Smile

Uyurken, arkamda bir şey hissediyorum ve direk dönüyorm, sonra döndüğüm ankı arkamda bir şey hissediyorum ve yine dönüyorum. 5 dakka sonra deli oluyorum. Evil or Very Mad
Mesaj08.11.2011, 16:11 (UTC)    

webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:
Şuan korkuyorum bu bir itiraf aslında.Gök gürlüyor.Gök gürlemesinden korkarım.Sizde nelerden korktuğunuzu çekinmeden yazın lütfen Smile

Uyurken, arkamda bir şey hissediyorum ve direk dönüyorm, sonra döndüğüm ankı arkamda bir şey hissediyorum ve yine dönüyorum. 5 dakka sonra deli oluyorum. Evil or Very Mad

sanki biri seni izliyor..
Mesaj08.11.2011, 16:16 (UTC)    

webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Bana da eskiden böyle oluyodu Very Happy ama şimdi öyle karanlıktan falan korkmuyorum Very Happy eskiden komediydim yav xD Mr. Green
Mesaj08.11.2011, 16:19 (UTC)    

netiketweb yazmış:
webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Bana da eskiden böyle oluyodu Very Happy ama şimdi öyle karanlıktan falan korkmuyorum Very Happy eskiden komediydim yav xD Mr. Green

eski eskide kaldı. Bide ben sudan korkarım yüzme bilmem bu yaşta.. Sad