Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2012, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: MahoUsta.Tr.GG - Sitemi değerlendirmenizi istiyorum.

Sitemi değerlendirmenizi istiyorum. İstediğiniz sorumu cevaplayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

1-Bundan 1 ay önce sitemde 400'ün üzerinde sayfa vardı. Çoğunu başka sitelerden kopyala yapıştır yoluyla almıştım. Şimdi onları sildim. Sadece içinde emeğim olan, araştırmalarını yapmış olduğum dökümanlar var sitemde. Sizce iyi yapmışmıyım.?

2-Daha önce kullandığım tasarımın kodlarıyla oynayarak tasarımı bambaşka bir hale dönüştürdüm. Sizce bu hali nasıl? Hem aynısından artık kimsede yok. (Tasarımın aslı siyahtı.) osmantalay.tr.gg sitesi çizip kodlamış olmalı. Resimlerin uploadını o site yapmış. Onu buradan tebrik ediyorum. Çok iyi çalışma.

3-Sitede genel olarak gördüğünüz eksiklik var mı? Varsa neler. Düzeltmek için ne yapmalıyım.
Mesaj30.06.2012, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Layer'i Kaldırırsanız daha güzel olacak Wink
Mesaj30.06.2012, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/3 dostum renk cok cirtlak geldi. Ust menu olsun. Renkleri 3tane kullan ressam teknigidir. Reklam kısmı yap. Copyright bolumu yap.
Mesaj30.06.2012, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

webucu yazmış:
Layer'i Kaldırırsanız daha güzel olacak Wink

Onu kaldıramam ki.
Mesaj30.06.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

csliqhtninq yazmış:
10/3 dostum renk cok cirtlak geldi. Ust menu olsun. Renkleri 3tane kullan ressam teknigidir. Reklam kısmı yap. Copyright bolumu yap.

Not için teşekkürler.
Renk uyumunu ben kendim sevdim. Düzeltmem herhalde. ama bir dahakinde şu ressam taktiğini kullanırım.
Reklam - Copyright bölümleri çok klasik. Reklam alacak olursam para kazandıranlardan almayı planlıyorum. diğerlerinden alacak olursam link takası falan yapacak olursam içerik olan yere falan yazıveririm.

copyritht yazmak istemiyorum. çünkü gerçekten de almadım ki hakları. o yüzdn bu şekilde bırakmak istiyorum

yorumun için teşekkürler. ressam taktiğini denicem
Mesaj30.06.2012, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden kaldıramazsınız? Admin tehdit mi etti : " Layer'ı kaldırırsan siteni silerim" diye.)
Mesaj06.07.2012, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

webucu yazmış:
Neden kaldıramazsınız? Admin tehdit mi etti : " Layer'ı kaldırırsan siteni silerim" diye.)

Sen neye 'layer' diyorsun. Üstteki reklam layer değil mi?
Mesaj06.07.2012, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef 10/3 Rengin Çoook Cırt...
Mesaj06.07.2012, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

webucu yazmış:

Ahihihi Very Happy

Kardeşim sitenin ayarlarına gir layer kaldırmak'a tıkla 7 günlük kaldır tamamdır .D
Mesaj06.07.2012, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplist37: Yorumun için teşekkür ederim.

chickenblog Tamamdır sağolasın.
[/b]
Mesaj07.07.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

GÜNCELLEME BİLGİSİ
Sitemin tasarımını değiştirdi.
'SEO Öğren' adlı konu başlığına 2 konu eklendi.