Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2012, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitesinde Reklamımı Yapanın Sınırsız Face Sayfası Beğendirlr

Evet dalga felan geçmiyorum isteyen facebook sayfama bakabilir http://www.facebook.com/ultra.sharing sadece 4 saatte yaptım bukadar beğeni hemde sınırsız bu sayfayı 100 bin yapana kadar uraşıcam evet konumuza gelelim sitesinde sitemin reklamını yapanın sayfasını beğendircem Hemde sadece facebook sayfanızın ismini vericeksiniz okadar gerisini bana bırakın Wink Özel mesajdan sitenize uygun reklam banneri hazırlıcam özelden reklam banneri kod ölçüsünü gönderin bende reklam bannerimi gönderiyim ....

Ultrasharing Filmachine Websearc Videortam Oyunefis Forumkilit Htmlblogum Programwarez Fulloyuncx İmanvekuran
Mesaj27.06.2012, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazmayı unuttum sınırsız değil pardon sadece reklamınızı yaptığınız zaman kadar sınırsız yaparsanız sınırsız beğendiririm!

Ultrasharing Filmachine Websearc Videortam Oyunefis Forumkilit Htmlblogum Programwarez Fulloyuncx İmanvekuran
Mesaj28.06.2012, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben reklamsızda yaparım ve burası yeri değil.
Mesaj28.06.2012, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

antivirusturkey yazmış:

Sana soran oldumu yapıyomusun diye kendini göstermeye çalışanlardan birisin gene böyle insanlarla muhabbet etmiyorum kendini beğenmişlerle

Mesaj28.06.2012, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

LikedWin kullanmışsın kardeşim Smile
Mesaj29.06.2012, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

arisan jempollede oluyor.
Mesaj30.06.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultrasharing yazmış:
antivirusturkey yazmış:

Sana soran oldumu yapıyomusun diye kendini göstermeye çalışanlardan birisin gene böyle insanlarla muhabbet etmiyorum kendini beğenmişlerle

Kardeş, milleti kazıklıyorsun.Ücretsiz aldığın servisi parayla satıyorsun resmen. Rolling Eyes
Mesaj01.07.2012, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmasterplanet yazmış:
LikedWin kullanmışsın kardeşim Smile

,alakası yok sınırsız kredisiz yapabiliyorum hiçbişey istemiyo karşılığında Wink

Mesaj01.07.2012, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

cow-blog yazmış:
arisan jempollede oluyor.

hayır boşa düşünmeyin bulamassınız

Önceki mesajları göster: